Simobil

Majolčica  

član od: 2.2.2008

sporočila: 98

16. apr 2008 7:46

Jaz sem "presedlala" na Simobil, ko so to storili vsi tisti, ki se z njimi največ pogovarjam. In imam račun občutno manjši. Pa še vedno imajo v ponudbi telefonov različne Nokie (pač prisegam samo na to znamko), ko jih pri Mobitelu niso imeli, oziroma samo dražje modele. Pa še pozanimaj se za popust Partner Bonus (pri računu vsak mesec kakšen euro manj)...najmanj 2 osebi, lahko tudi več, morata biti v "navezi" partner bonus. Pa še, ko sem začela plačevati račune preko trajnika, so mi vsak mesec, kakšne pol leta, zmanjšali račun za 2 eur. Jaz sem zadovoljna, ker mi pač Simobil najbolj ustreza.

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

16. apr 2008 8:02

Moja hčerka je v začetku leta prenesla svojo številko iz Mobitela na Simobil. Kupila je tudi nov telefon. Sploh ne morem verjet ampak je res, položnice prihajajo v znesku 3-5 EUR na mesec, ker je 6 mesecev oproščena naročnine (PREJ SO BILE POLOŽNICE OD 15-20 eur). Nižji znesek je predvsem na račun pošiljanja SMS jev, ki so pri Simobilu cenejši. Lep dan vsem skupaj, SMILE28

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

16. apr 2008 20:35

Zaradi narave mojega dela imam že nekaj let oba, simobil in mobitel. Simobila plačujem veliko manj, čeprav se z njim pogovarjam veliko več. Zadovoljna sem in priporočam. Če bi morala izbirati ali eden ali drugi, bi se definitivno odločila za simobil. seherezada

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

16. apr 2008 22:24

Jaz imam simobil od vsega zacetka in jih lahko v glavnem samo pohvalim - no ja, enkrat so zamujali z racuni tri mesece, kar je bilo nekoliko neugledno. Simobil posilja v zadnjem casu tudi elektronske poloznice, kar se mi zdi sploh super - ne vem sicer, kako je s tem pri Mobitelu. Najmanjse racune sem pa placevala v casu Vege, ko smo si vsi omislili dodatne telefone zato, da smo cvekali za 1 sit/min...;)) lp, proxima

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

17. apr 2008 0:18

jaz sem šla na simobil predvsem zaradi signala, pri nas ob meji s Hrvaško mobitel sploh ne lovi...kaže polni signal, čim se oglasiš crkne, pogosto gre tudi na chronet, da se uspem pogovarjat moram v kopalnico...itd zato sem šla po priporočilu moža na simobil, mamo smart3 z vsemi opcijami, če se ne motim...naročnina je malce dražja od mobitela, prej mela penzion paket, ma se pogovarjam z mobitelovci za cent dražje kot prej, s simobilovci pa samo za dva centa na min....ali kolikor že je pretehtaj vse možnosti, odvisno kaj ti je pomembno, ali cena, omrežje, prijaznost... l.p krokodilček

sladkorček1  

član od: 18.11.2007

sporočila: 6

3. maj 2008 12:05

Priporočam Simobil sladkorček1

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

5. maj 2008 19:19

Pri simobilu sem že 7 let. Nimam niti ene pripombe čez njega. Je najbolj poceni tolk kot sem gledala cene. So korektni pri računih,vse štima kot more,pa nimam nobenih problemov (že odkar sem pri njih). Ne bi menjala operaterja. Če že potem kvečjemu le druga paket pri simobilu. evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti