najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

2. maj 2008 13:00

Hvala za uradno vabilo .zelo rada bi prišla in spoznala naše člane in članice ,ker imam pa delovno soboto,pa žal ne bo šlo,upam da mi bo naslednjič ,ko bo spet srečanje pa uspelo!Vsem članom ,ki se boste udeležili srečanja ,pa že danes želim sonca ,smeha in veliko dobre volje!

 

lp

marjeta10

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

2. maj 2008 13:19

Še ena majčkena opomba: Piknik se uradno začne ob 12 uri, lahko pa pridete tudi kasneje, dan je zdaj dolg in sonce smo naročili.

Če koga skrbi, da je treba nekaj prinesti za jesti ali piti, je lahko brez skrbi. Saj ne gre za to, da bi bile čim večje umetnine, eni znajo bolj, drugi manj. Če nimate nobene ideje, lahko tudi kaj kupite. Kruh in pijača nikoli nista odveč

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

2. maj 2008 17:04

In na koči je uradno odprto do 22. ure, lahko pa prespite. Sem danes zvedela, da je že 10 rezervacij prenočišča. Prostora je še kar nekaj...

Danes so gor cvetele češnje, bukve so že skoraj povsem zelene, trava je zelena, mehka, ravno prava za hojo in nogomet, regrat je za pod nož...čemaž se najde. Klopce čakajo....mize tudi...

Morda še to: sladoled imajo, kavo tudi,...

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. maj 2008 17:18

Atina je napisal/a:
anamarija1 je napisal/a:

Atina jaz pa bi tebe takoooo rada spoznala.

Anamarija

Anamarija, preveri prijavljene Atina

 

Sem vidla in  sem zelo  vesela, da prideš, sej ko sem vidla tvojo prijavo sem skočila iz stola in po stolu od veselja, samo tega se ne sme povedati

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. maj 2008 17:21

majdi je napisal/a:

 

Jaz sem se tudi prijavila, zdaj si moram samo še v službi zrihtat fraj za soboto. pol se pa vidimo.

 

Majda

 

Uh, da prej vedela bi s teboj prišla, hurrraaaaaa za Obalo!

lp

Anamarija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. maj 2008 21:38

Anamarija, je stol preživel? Atina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. maj 2008 21:50

rimljanka je napisal/a:

I... regrat je za pod nož...čemaž se najde. Klopce čakajo....mize tudi...

Morda še to: sladoled imajo, kavo tudi,...

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije
Regrad....to moram vzeti kakšno vrečko in nož....pa čemaž tudi....mislite, da mi kdo zameril, če bi si "sposodila" kakšno sadiko za moj vrt......čemaža mislim katjushka

Luchya  

član od: 5.4.2008

sporočila: 61

2. maj 2008 21:55

Lepo pozdravljeni! Že nekaj časa nazaj sem zasledila, da prirejate piknik in me je že takrat zamikalo, da bi šla, ko pa sem danes gledala slike od golaža, ki ste ga skuhali v Peklu, sem se pa prav zares odločila, da bi se tudi jaz rada imela fajn v vaši družbi. Vendar pa me je le malo strah, ker ne poznam nikogar od članov KulSlo in tudi kraja, kjer bo piknik, ne poznam. Kača, a še velja tvoja ponudba o prevozu iz Ljubljane? "...iz Ljubljane se bom odpeljala sama(mož ima namreč druge obveznosti), tako da na pot lahko vzamem še koga, saj kaže, da bo članica kulinarike, s katero sva se nazadnje pripeljali na naše srečanje, zadržana in se srečanja tokrat ne bo udeležila. Sicer pa je v avtu prostora za pet oseb" Kača, če to še velja, potem bi bila zelo zelo zelo vesela, če bi me vzela s sabo - seveda ti bom plačala del stroškov prevoza - pa oprosti, ker te kar tikam =) LP, Lucija Luchya

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

2. maj 2008 21:59

Katjuška, joj, čemaža kolikor hočeš, v vasi Turje, skozi katero se boš peljala, je en cel hribček desno ob cesti (na hribčku pa cerkev)....danes je tako lepo cvetel........

Če bo treba, ti ga pomagam izkopat, prinesi kakšno lopatko za sajenje rož s seboj!

rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 02. maj 2008 22:01:35

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

2. maj 2008 22:00

Luchya, le pridi, nas boš vse spoznala....pa prijavi se.....boš videla, šprijetno bo, pa lepo je tudi gor.....

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti