najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. maj 2008 19:47

Meni je edino žal, da nisem mogel z vsemi kaj poklepetati, zdelo se mi je, da gredo ure kot minute hitro, samo tekal sem nekaj sem in tja. Upam, da bo drugič kaj več časa.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

11. maj 2008 19:51

Lonček se ne bo tako hitro izpral. Pri mami doma imam še vedno svoj lonček za kavo, ki je star sigurno že 10 let. Verjetno pa več. Najprej je bil za čaj, potem za kavo,...je že kar malo obkrušen, toda še vedno se vidi tisti reklmani napis, pa tudi tiste nalepke za steklo, ki sem jih takrat gor nalepila so še gor,... Je pa res luštkan, tudi če bi bil roza, bi bil lep. Lonček je tudi pri meni dobil častno mesto, bom pa seveda tudi pila kavico iz njega. Najprej sem tuhtala celo, da bi ga nesla v službo, kjer bi mi bili vsi "fauš". Bom nesla pa podlogo za miško, bo učinek zelo podoben. Jelenckova

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

11. maj 2008 20:34

hvala vsem za lep popoldan, organizatorjem, vsem, ki ste tako fajn pripravili dobrote. bilo je super! tanjaj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. maj 2008 20:59

E, *ebiga sara, kakšne pa govoriš: ob prihodu sem pojedel skledo ( no pošteno povedano pol, sem se šparal za drugo ) bobičev, potem so bile na vrsti dobrote od ovčke ( saj veš vse tisto........ ), pa pršut od anamarije, pa nekaj mafinov, pa prigrizek od blažke pa............... končal sem s skledo piščančje obare ( juhe ). Če me je kdo gledal, bo mislil, da nisem jedel tri dni. Res mi je žal, da veliko stvari sploh nisem poskusil.

ežoj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

11. maj 2008 21:16

Uro nazaj sem prišla domov, prijetno zmatrana. Hitro sem šla sem gor gledat slikice. Bilo je lepo, bilo je krasno, prijetno videt spet nove obraze... Danes sem bila na "Malti", potem smo na brzino odleteli v "Švico"..., zato se je tako bolj prilegel domači tuš. Ne morem verjeti, da je Jade prišla... Vsaka čast! Pozdravček!

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

11. maj 2008 23:23

Saj sem vedela, da bi morala moja "zastopnika v Sloveniji" poslati gor na Kopitnik, pa bi jaz tudi imela loncek in podlogo za misko. Pa kaj, ce sta moja zastopnika vedno tako zaposlena, pa se hvala bogu, da sta v penziji.

Jerneja USA

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

11. maj 2008 23:30

Jaz še kar urejam vtise od včeraj - ja, pa fotke tudi.

Nekaj si jih že lahko pogledate tukaj: http://www.kulinarika.net/album.asp?hash=p3y2z5k6lh40d5, dopolnim pa še jutri oziroma v prihodnjih dneh.

Kaj naj še rečem? Meni je bilo ful lepo

Blanchy

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

11. maj 2008 23:36

Jaz bi pa imela eno prošnjo.....brez nadaljnega so bile vse jedi zelo okusne, med njimi pa sta dve vrsti peciva, ki sta me navdušili, vendar pa ne nejdem recepta, in sicer: celjske kocke (avtor: karmenalex) in rahla skutna torta (avtorja si žal nisem zapomnila). Torej avtorja, nam lahko zaupata še recept? Proooooooooooooosim katjushka

Bojan121  

član od: 17.8.2007

sporočila: 29

12. maj 2008 5:47

A lahko dam pobudo, da dostavimo podlogo za miško in lonček naši Jerneji USA, oziroma mogoče njenim  staršem, ki bi poskrbeli, da pride v njene roke?

Bojan121

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti