najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

10. maj 2008 22:36

Meni je pa tako zelo hudo, ker se mi ni izšlo. Šele zdaj sem gotova z domačim piknikom, sedaj pa res ni več primerno, da odpeketam na Kopitnik. Pripravila sem peciva za doma in za na Kopitnik, ostalo je še kar nekaj rolad, rezin in takšnih in drugačnih kroglic pa torta in še cela porcija bananih kock. Sedaj bo potrebno to spravit v promet. Bom poskusila jutri odnest na birmo, čeprav niso naročili peciva, drugače pa groza. Sem cel petek pekla in čarala, semi je že sladkoba uprla, pa sem morala še danes pacat torto in rolade do konca in poskusit vse kreme. Hudo mi je, ker se mi ni izšlo, če je več stvari na en dan res ne moreš biti vsepovsod, sploh če se nekaj odvija tudi doma. Se vidimo in spoznamo drugič, morda pa se izide. [zalovanje lipa1

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. maj 2008 22:40

Tudi me smo že doma. Pot do Zidanega mostu je bila kar nekoliko odveč, na vlaku pa sva imeli svoj "kupe", tako, da so noge počivale. Hvala rimljanki za prijeten sprejem. Melisnic si še probati ne bom upala- je škoda.

Čeprav za kratek čas, vas je bilo prijetno srečati, upam, da vas bom na naslednjem srečanju uspela tudi kaj več spoznati.

Mirno noč in kaj lepega podoživljajte!

kobra 1

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. maj 2008 22:42

lipa1 je napisal/a:
Meni je pa tako zelo hudo, ker se mi ni izšlo. Šele zdaj sem gotova z domačim piknikom, sedaj pa res ni več primerno, da odpeketam na Kopitnik. Pripravila sem peciva za doma in za na Kopitnik, ostalo je še kar nekaj rolad, rezin in takšnih in drugačnih kroglic pa torta in še cela porcija bananih kock. Sedaj bo potrebno to spravit v promet. Bom poskusila jutri odnest na birmo, čeprav niso naročili peciva, drugače pa groza. Sem cel petek pekla in čarala, semi je že sladkoba uprla, pa sem morala še danes pacat torto in rolade do konca in poskusit vse kreme. Hudo mi je, ker se mi ni izšlo, če je več stvari na en dan res ne moreš biti vsepovsod, sploh če se nekaj odvija tudi doma. Se vidimo in spoznamo drugič, morda pa se izide. [zalovanje lipa1
Veš, da sem se večX spomnila nate........ katjushka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

10. maj 2008 22:55

Tudi jaz sem že doma, vsem hvala, novo podlogo za miško že uporabljamo. Prehitro je minilo riba-ribica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

10. maj 2008 22:58

Lipa1., najbolj vztrajni smo te čakali do 22. 30. RES! Sem ravno domov prišla, pa sem zelo blizu doma, saj veš.....

Aja, JADE z družino je po 12-urem šihtu PRIŠLA!!!!!! Bravo jade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rimljanka - zasebno mnenje

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. maj 2008 23:04

No, pa smo doma. Jade je dokazala, da se da pritil tudi če delaš do 19 ure.

Hvala še enkrat vsem da ste prišli.

Bilo je lepo, dan je hitro minil. Zdaj pa samo še dol padem... Se beremo... ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

10. maj 2008 23:05

Rimljanka, kaj smo zadeli, prosim??? veverica

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

10. maj 2008 23:07

jernej je napisal/a:

No, pa smo doma. Jade je dokazala, da se da pritil tudi če delaš do 19 ure.

Hvala še enkrat vsem da ste prišli.

Bilo je lepo, dan je hitro minil. Zdaj pa samo še dol padem... Se beremo... ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kaj, za boga boš spal, zdaj se glih ta glavno začne. moraš bit skoz zraven, da boš bral. Pravzaprav, bom skočla še malo v klepetalnico. veverica

lipa1  

član od: 19.10.2007

sporočila: 193

10. maj 2008 23:08

Hvala vam Rim in ostali, se odolžim ob prvi priliki, samo ne mi rečt da je to 24. ali 25.5., ko sem zopet bizi. Lahko pa pridete k meni na pecivo in ostalo, zjutraj grem, se vrnem zvečer, v ponedeljek v službo...., en dan pa še v Vojnik do Katjuske. Kako mi je hudo, da današnjih dogajanj na Kopitniku nisem delila z vami. lipa1

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4313

10. maj 2008 23:17

 

Midva sva tudi doma....bilo je lepo in hvala vsem skupaj za prijetno druženje

 

Sem pa med vožnjo proti domu ugotovila, da sem še bolj "čorava" kot sem mislila - zato bo ena prvih poti v prihodnjih dneh obisk pri okulistu

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti