najava srečanja kulinarične slovenije 10. maja 2008

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 472

10. maj 2008 20:46

Super. Hrana, narava, zabava. Hvala.

gobica1402

Luchya  

član od: 5.4.2008

sporočila: 61

10. maj 2008 20:59

Se strinjam. Hvala vsem organizatorjem piknika, ker ste se tako potrudili za nas! Še posebno velik hvala gre pa Kači, ker me je peljala do Kopitnika in nazaj in ker je bila tako zelo zelo zelo fajn družba! Lepo se imejte! Luchya

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

10. maj 2008 21:09

Ja hvala organizatorjem, res ste se potrudili in posebna hvala Ovčki in njenemu možu za dobrote.

Aja Ežoj a cviček je bil dober? Moj tast ga je skoraj malo preveč!

lp Saša

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

10. maj 2008 21:21

Res HVALA organizatorjem, da so nam pripravili tako prijetno srečanje in presenečenje - mi miška lepše drsi po novi podlagi, lonček je pa že spravljen v vitrini! Kot vedno je lahko žal vsem, ki so cincali in se potem niso odločili za udeležbo na pikniku. Kar se pa slik tiče, vas bomo pa še malce pustili radovedne - moramo precej zreducirati poslikano, da vas bo  malce skominalo za  naslednje  piknike. Sem pa sedaj napihnjena od vseh dobrot, ki mi jih je uspelo poskusiti. Da ne govorimo o vseh štirih tortah, posvečenih samo kulinariki! Pa kako se je Jernej naučil odpirati šampanjec.....

LP

kača

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

10. maj 2008 21:23

Bilo je lepo , zelooo dobro in preveeeč, hvala vsem in lep pozdrav, Karmen +

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

10. maj 2008 21:49

Vse lepo hitro mine,tako je bilo tudi danes. Videla sem spet nekaj starih obrazov,spoznala nekaj novih. Hvala vsem za prečudovito popoldne. Upam da se kmalu spet vidimo. Vesna Leben

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

10. maj 2008 22:04

Hojla! Moj možek ne more prehvalit mesnin od Kače in Ovčkinega moža. Pa tudi vsega ostalega je bilo veliko in preveč in predvsem dobro. Tale Kopitnik je čista desetka. Super kraj, bravo Rimljanka! Mi smo se imeli krasno! Lp, veverica P.S. Bojan 121, tvoja punca je totalno razštelala mojega tri leta starega Martina!!!! Ko je bilo treba it, je naredil tako sceno, kot da je konec sveta. Ko sem nekoliko umirila zadevo je končno razkril vzrok "KJE JE MOJA TINA?"!!!!!! In potem sva od Bojana izvedela, da vas ni več. Celo pot je bil žalosten in Kje je moja Tin in Oh, moja Tina. Žalost do nebes in nazaj. Žalosten ker ni rekla adijo itd. in seveda, če Tina jutri pride. Bog se nas usmili. Prva ljubezen pa že v prvo pogorišče. Sporočilo je spremenil(a) sara dne 10. maj 2008 22:10:51

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

10. maj 2008 22:23

Tudi mi smo se imeli zelo, zelo lepo. V svojem imenu in imenu moje družine bi se rada zahvalila vsem organizatorjem za izredno lep dan, krasno darilo (tudi moja miška lepše drsi po podlagi, lonček pa je varno spravljen v sefu, kot nam je svetovala Rimljanka), skratka za vse. Razveselilo me je dejstvo, da je vse skupaj potekalo zelo sproščeno, da sem se počutila resnično dobrodošlo, da o ogromni izbiri hrane in rujne kapljice ne izgubljam besed. Tudi moja pohvala gre ovčki in njenemu gospodu, saj sta bila izredno zanimiva za poklepetati kakor tudi za domiselno predstavljene doborte. Zahvaljujoč njima sem danes prvič v življenju jedla merjasca Pohvalila bi tudi vse ostale, ki so prinesli svoje kulinarične dobrote, rimljanko za to, ker je s svojim glasom poskrbela, da smo jo vsi slišali, poskrbela, da je vse teklo tako kot mora, Jerneja in Bojana pa za to, ker sta poskrbela, da smo se vsi počutili zelo domače. Tudi goveja juhica za dobrodošlico ter torte + penina za zaključek so bili 1A. Vesela pa sem bila tudi takrat, ko sem bila izžrebana za +paket Uf, komaj čakamo na novo srečanje. blažkaa Sporočilo je spremenil(a) blažkaa dne 10. maj 2008 22:24:54

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

10. maj 2008 22:27

Tudi mi smo se imeli zelo lepo, prav fino smo se najedli in naklepetali. Jerneju in ekipi se najlepše zahvaljujem za darila in torto, ki je bila fenomenalna. Zelo ste me presenetili...posebno vesela sem bila lončka, ki že stoji na častnem mestu, saj so lončki edina stvar, ki jih zbiram, zato ste s tem vsaj pri meni zadeli terno. V glavnem, veselim se že naslednjega srečanja....... P.S. Jernej pa tudi še 1x najlepša hvala za pomoč pri iskanju izgubljenih stvari......tako je če mora 1 glava misliti za 4 katjushka

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

10. maj 2008 22:33

Tudi jaz se zahvaljujem organizatorjem za vse, predvsem pa za lepa darila, ogromno dobre hrane in prijetno družbo dobrih ljudi. Res sem vesela, da sem bila tam. buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti