Potenje nog

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

tema odprta - 6. apr 2008 20:19 | ogledi: 2.872 | odgovori: 4

Moj mož že par dni toži, da se mu zelo poti desna noga.

Ja, prav ste prebrali. Poti se mu samo desna noga. Pravi, da včasih ima občutek, kot da z nogo stoji v vodi.

Zanima me ali je kdo izmed vas imel oziroma ima takšno "težavo", ali kdo ve kaj več o tem, morda kakšen nasvet, predlog,...

Vem, da je tema čisto out kulinarike, a vseeno.

Vesela bom vsakega odgovora in se vam že vnaprej zahvaljujem.

blažkaa

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. apr 2008 20:33

mojemu otroku se je eno obdobje tole potenje zelo stopnjevalo in je imel nogovice že kar tekoče,.. zamenjali smo obutev,nogovice in kakšnega učinka ni bilo,... potem pa sem mu v nogovice kar malo natresla otroškega pudra,.... po kakšnem mesecu je težava izginila,.. anaeva

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

6. apr 2008 21:12

Mogoče je težava prehodna,   to bo pokazal čas.

Jaz pa imam malo drugačen problem. Potijo se mi dlani, noge in pazduhe. Predvsem dlani. Imam tako hudo obliko hiperhidroze,   da mi iz dlani kar šprica pot. Bila sem že v kliničnem centru pri dr. Zidarju (plastična kirurgija), kjer sem v dlani dobila 150 injekcij butolina. Pa kar brez lokalne anestezije, ker mi ni prijela. Tako sem trpela...Učinek pa 50 % in samo za 2 meseca. Za pop.... Je rekel dr., da tako slabega učinka še ni videl. Zdaj pa mi preostane samo še operacija. Kar pa ni najbolj prijetno. Ima kdo podobne težave?

lp Saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. apr 2008 8:25

Mislim, da tole nima veze s štumfi....... Jaz bi bolj v smeri kakšne infekcije razmišljala. Ali pa o začetku protina (kar je tudi neke vrste infekcija). Pa kakšna refleksna masaža stopal bi morda tudi kaj povedala. Vendelina jr.

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

7. apr 2008 10:51

Jaz pa imam takšne izkušnje z potenjem nog pri mojem sinu.Fantu staremu 15 let so se tako noge potile,da je bilo grozno.Poiskusili smo nekaj iz lekarne neke kapljice,da si je namakal noge.Ni bilo ravno nekega učinka malo je ublažilo.Ampak vse se je rešilo,ko je sin spremenil prehrano.Seveda,ker je bil predebel je začel hujšati.Iz prehrane je izključil vse klobasne izdelke,razne paštete sire.In tudi z potenjem nog se je končalo. Res sem pa pred nekaj časa čitala v enem časopisu,o tem problemu in je gospod pisal ravno o tem,da se iz prehrane izključijo klobasni izdelki,siri.Takrat nisem ravno verjela,a po mojem sinu vidim,da je to res pomagalo.Žal pa nisem tistega članka takrat shranila. dari

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti