Rabac

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

2. apr 2008 15:14

Gogad pa družinico v Rabac popelje in se naj fajn imajo,morda panam izda gdaj v Rabac bodo oni jo mahnili. chappy

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. apr 2008 15:24

gogad je napisal/a:
7 let za povrstjo sva hodila v Rabac,večidel hotelov sva dala skoz,nikoli nama ni bilo žal,lani pa sva šla v Vrsar.Ne rečem ,da ni bilo luštno ,ampak.......ali uganete kam greva letos. lp goga

 

Ugibam brez polovičke, glasu ljudstva in telefonskega klica... V RABAC

Lep dan in veliko se smejte

CLARISSA  

član od: 14.2.2008

sporočila: 1

2. apr 2008 18:01

Tudi mi gremo v Rabac na dopust, lani smo bili v apartmajih hotela Pollux in smo bili zelo zadovoljni.Skoraj vsi hoteli imajo bazene plaze pa so javne, kot je ze pred menoj nekdo omenil veliko zalivckov in zelo, zelo cisto morje. Letos pa gremo v Valmar Sanfior, nobenem pa ne priporocam hotelov Mimosa, Narcis in Hedera sem malcek razocarana nad njimi, ceprav imajo zelo urejene bazene in tudi verjetno so najblizji morju. Najbolj druzinski se mi zdi Castor, to je moje misljenje. CLARISSA

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. apr 2008 18:54

Simona,pa si res uganila,težko vprašanje,kajne.Za en kofetek bo ,kaj praviš. Chappy,prvi teden avgusta se bova potepala po Rabcu. lp goga

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. apr 2008 19:22

Evo gogad, dogovorjeno... sicer sem mislila, da boš bolj radodarna in mi z dopusta napisala vsaj eno kartico... Ampak tudi prav, naj bo kava (se že vlečem za ušesa, ker si mi ponudila prst, jaz pa grabim roko ).

Lep dan in veliko se smejte

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

2. apr 2008 19:49

Mi trije pa bomo tam v juliju med 12 in 19.Pravijo vsi da je zelo lepo.Po lanskem razočaranju upamo letos na boljše. chappy

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

2. apr 2008 19:50

Simona,tudi kartica pride,če mi zaupaš kam,da te ne bo lovila po celi Sloveniji. lp goga

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. apr 2008 20:41

Gogad je že priletelo na ZS

Lep dan in veliko se smejte

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

26. jul 2008 16:16

Pred enim tadnom smo se polni lepih doživetij in zelo,zelo zadovoljni vrnili iz Rabca.Bil je to zelo lep dopust.Plaža je lepa,kraj tudi sicer neprevelik a čudovit.Letovali smo v Narcisu in bolje kot tu poskrbijo za svoje goste nevem če še kje.Imeli smo ALL program toda nikjer dosedaj niso bili prigrizki na voljo cel dan kot tu.Prigrizki pa so bili takšni,da si se jih komot najedel,ves dan je bil sladoled.Hrana pri obrokih je bila zelo raznolika in okusna.Še dobro,da me je tamala kar naprej ganjala naokoli,saj bi se sicer zredila kot pujs.Lezli smo tud v hrib proti Labinu smo si hoteli grad ogledat toda sredi poti me je noga začela neznansko bolet in smo se raje z avtobusom vrnili v Rabac.Razgled po poti pa je lep intudi po sami poti si lahko marsikaj ogledaš.No moja noga mi je malo pokvarila dopust,a to bi se lahko zgodilo kjer koli.Danes me k sreči več ne boli je pa koleno še vedno otečeno.Vsem,ki še odpravljate na dopust želim,da se imate fajn. chappy

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

26. jul 2008 18:18

Pozdravljeni! V ponedeljek odpotujemo v Rabac in po toliko pozitivnih mnenjih komaj čakam da prispemo.Me pa zelo zanima če kdo ve ali lahko imamo zraven psa.Počitnikovali bomo v kampu.Vsem ki odhajate na dopust želim velik odklop ATNES

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti