Kako se počutite ve punce

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. apr 2008 16:31

Joj, pa tako je bilo fajn, dve uri sva ležala na vrhu na soncu, potem pa glih da ne odletela nazaj v dolino, vmes sem še palice fentala, tako da grem zdajle po nove, da ne bom jutri brez.

Loni Makaroni

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. apr 2008 19:03

Oj ,super ste ,jar tako naprej .Jaz pa kolesarim,sem ravno s 30 km turce in se odlično počutim lp goga

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

5. apr 2008 21:06

Joj kako ste pridne. Mene pa prime vsake toliko časa in potem spet spusti. Hodila bi na aerobiko, pa se mi ne splača mesečne kupovat, ker bi lahko šla le vsak drugi teden, saj nimam varstva za otroka. Zato telovadim doma po dvdjih. Zanima me, če katera od vas tudi to prakticira. Pa kako se motivira, da je ne mine prehitro.

lp Saša

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. apr 2008 9:09

Loni je napisal/a:

Joj, pa tako je bilo fajn, dve uri sva ležala na vrhu na soncu, potem pa glih da ne odletela nazaj v dolino, vmes sem še palice fentala, tako da grem zdajle po nove, da ne bom jutri brez.

Loni Makaroni [rozica]
Loni imaš mogoče kakšen nasvet glede palic,.. Se jih nikakor ne morem navadit in potem mi visijo z ruzaka kot dve bogi pozabljeni,... Mogoče imam napačne,so sicer z Interšporta ampak ne vem zakaj imam v glavi,da imam proste roke,... anaeva

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. apr 2008 9:15

Jaz pa brez palic ne morem nikamor spljoh , so mi v veliiiko oporo (tudi psihično po moje). Tudi sama jih imam iz interšporta (akcija na pike), pa niso nič slabše od prejšnjih. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 06. apr 2008 09:15:45

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. apr 2008 15:43

anaeva, tudi nove palice so preizkušene in moram reči, da se pozna ogromna razlika v primerjavi s prejšnjimi, torej se splača dati kak evro več zanje. Vzela pa sem Leki Makalu Trail, Stanejo 55 evrov, z 10 odstotnim popustom na gotovino, če si član PZS, v Iglu sportu, v Hervisu so bile iste 10 evrov dražje.

Leki Makalu Trail Trekking Poles (PAIR)

Lastnosti so pa sledeče: tridelne teleskopske palice 65-145 cm, gumiran ročaj Ergo soft z avtomatsko nastavljim trakom (to je meni zelo pomembno, ker ni nobene sponke, ki bi me žuljila), konica iz karbidne trdine, možna menjava krpljic (je fajn, če jih imaš še za po snegu, niso drage, se pa zelo obnesejo, tudi preverjeno), masa 565 g na par.

 

 

 

 

Loni Makaroni

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

6. apr 2008 15:49

Caw punce..jaz pa ravno iz enournega teka..sem še malo sonček izkoristila in danes sem podrla svoj osebni rekord. Vsak dan sem 7 dni tekla in moram povedat, da je bilo tezko, ampak se je izplačalo,...upam,da bom to peljala naprej..dajmo si poročat pa nam bo vsem lazje, kajne. Zdaj pa pod tuš in malce za zaslužen počitek.Juhej:.) Lep dan vsem vam punce in se enkrat hvala za voljo in podporo. Visage

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. apr 2008 16:29

hvala Loni,bom malo zamenjala,ker te ki jih imam so mi res tako nerodne,so pa tristopenjske z kompasom,... z njimi sem tako nerodna kot ena kokoš in me naredijo kar malo živčno,...sploh pa z njimi kar nekaj opletam,... bom zamenjala pa poročam,... anaeva

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

7. apr 2008 20:12

Hello, je sla katera telovadit danes? Jaz sem bila ze na teku Visage

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. apr 2008 20:26

Hoj Z možem sva šla na hitro hojo,pa je tako pihalo,da sva dobro preluftana.Potem pa še telovadba z likalnikom..... lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti