Kako se počutite ve punce

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

24. apr 2008 21:53

Ne sekiraj se, bodi ponosna na svoje znanje in uspeh, ki ga dosegas..ampak verjemi da pocasi se dalec pride. Ne bodi zalostna. Visage

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. apr 2008 22:03

Ljudje, danes sem zamorjena, saj je jutri nov dan - sicer pa sem itak optimist. Visage, hvala. Zdaj pa dosti o tem :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 24. apr 2008 22:03:45

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. apr 2008 5:56

Katka mi bomo vedno s tabo... od tistih, s katerimi si službeno 8+ ur na dan pa tako ali tako nimaš nič. Težko je v službi iskati prijatelje. Takšni ljudje izkoristijo, če le lahko- tako je bilo, tako je in tako bo. Nekomu pokažeš prst pa grabi roko. V takem primeru je najbolje ljudem dati toliko, kot oni dajo tebi- pa niti za lasek več!

Lep dan in veliko se smejte

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. apr 2008 20:02

Sama sem med službo in privat življenjem naredila zelo debelo neprekinjeno črto in deluje. V zadnjem letu pa sta mi uspeli še dve stvari, na kateri sem zelo ponosna, govorim za službo; naučila sem se reči "ne" in pustiti službeni stres v pisarni, ko grem domov. Se super obnese.

Kar se pa rekreacije tiče, danes Kokrško sedlo, malce v dežju, malce v snegu, končalo se je pa z izležavanjem na soncu. Temu primerno sem pa zdaj že v pižami in se mi ne da niti mezinca več dvigniti. Jutri pa kot vse nedelje zadnje čase - če bo le vreme suho, plezanje in še enkrat plezanje.

In nato en teden dopusta.

 

Loni Makaroni

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

26. apr 2008 22:03

Loni, tega pa sploh ne bom komentirala, ker bom šla preveč v luft...Rekla bom samo to: vesela sem zate in za vse lepo, kar se ti dogaja. In dodala; kaj pa če greš domov ob šestih (mislim pa, da veš, kdaj vstajam...) in te čaka doma še ohohoo - kje je potem ta meja? (nič ne jamram in se zavedam, da je vse stvar odločitev) Danes sem si končno kupila novo kolo (bil je 30% predpraznični popust juhuhuu) in že pridno kolesarila, kar nameravam vsak dan. Testo za kruh Panda mi pridno vzhaja, jutri ga nesem bolnim otročkom, čaka pa me tudi ureditev nasada na Žalah...zvečer pa seveda kolo. Dopusta pa si na žalost nekateri ne moremo vzeti (EU zahteva svoje). katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 26. apr 2008 22:08:19

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. apr 2008 22:35

Katka, te čisto razumem, sama sem pač v taki službi, katera mi to omogoča. In to izredno cenim, ker vidim svoje prijateljice in njihove službe, enostavno ni mogoče narediti črte, če pa imaš še zraven za delati, potem pa res rabiš zelo močne varovalke.

Čestitam za bicikel.

EU obdobje pa je v moji službi že za nami in tile trije dnevi naslednji teden so prvi dnevi dopusta, katere si bom privoščila po 20.10. lanskega leta. Tako da ga res komaj čakam in je prav hecno, ko vsi sprašujejo, kam grem, jaz pa rečem, da mi je vseeno, samo da ne v službo.

Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

27. apr 2008 13:06

Katka, ne se secirat, jaz sem bila na dopustu lani julija. Po tistem pa sem ga vzela samo po en dan, za nujne opravke (če mi ga ne bi dali, bi jim naredila štalo). Nas je več takih, ki nimamo ravno prijaznih služb. Tudi naslednji teden sem v službi, popoldne bova pa okna štrihala... Tako da bom imela praznik dela v pravem pomenu besede. Kako je že bilo včasih... Praznik dela, praznik maja, moč in voljo nam poraja.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. apr 2008 14:12

Ma saj vem, saj nočem nekaj tu zdaj jamrat in izpast ne vem kaj. Zavedam se, da ima prenekateri še težji delavnik in ritem. V bistvu sem hvaležna, da mi je omogočeno to, kar počnem. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 27. apr 2008 20:01:41

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

27. apr 2008 19:18

Katka, sicer te osebno ne poznam, ampak po pisanju sklepam da si čist fejst punca in sigurno ni izpadlo kot da jamraš.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti