Uporaba predpasnika v kuhinji

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

31. mar 2008 20:23

ne ne ti sandali me ne potegnejo mamaF.SAmo taki beli firtofčki, z volančki,poštirkani in zadaj zavezani s čim bolj širokim mašeljčkom in kelnerica v črni čevljih z visoko peto.To je fetiš. Ali pa gospodinja v lepem predpasniku od pasu pa maximalno do kolen. Nisem pa nobeden delikaten tip.Če se mi firtofi na ženskih oblinah dopadejo ni nič slabega.Pričakujem nove slike. tinc2

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

31. mar 2008 20:30

A zdaj pa  nič več modri, zdaj pa samo beli? Hitro mejaš okus, tinc2.

rimljanka - zasebno mnenje

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

31. mar 2008 20:34

še vedno mi je plavi mali firtofček z dvema gubicana in zavezan spredaj ali pa zadaj da vezalke sexy bingljajo po ritki najbolj všeč bi bil vesel če bi si ga katera zašila in ga na sliki pokazala so mi pa seveda taki beli tudi všeč tinc2

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

31. mar 2008 20:50

Ga ne nosim,ampak se bom mogla navadit.Ker mi vedno uspe,da si majco ful zapockam,potem pa se matram s pranjem tatam

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

31. mar 2008 20:51

Tinc, saj z "delikaten" sem mislila bolj kot kompliment - da nisi šlampast, da mora bit vse na mestu! Zmečkan firtof pa nezarobljena kiklca ti pa sigurno niso všeč, ne! mamaF - Mojca

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. apr 2008 4:09

tatam je napisal/a:
Ga ne nosim,ampak se bom mogla navadit.Ker mi vedno uspe,da si majco ful zapockam,potem pa se matram s pranjem tatam

 

Enako  Ampak za v kuhinjo imam takšne cunje (kadar delam na veliko seveda), da mi je še pred poštarjem nerodno (ampak mislim da ni panike, saj me je zasačil že v hujšem položaju- v modrcu, tangicah in toaletnim papirjem v roki. Še sedaj ne vem, komu je bilo bolj nerodno).

Lep dan in veliko se smejte

tinc2  

član od: 24.3.2008

sporočila: 51

1. apr 2008 9:01

simona84 če bi v tej obleki imela še privezan mali firtofček oziroma plavi predpasniček ne vem če bi ostal poštar potem miren mama F zmečkan firtof in zmečkana kiklca mi pa res niso všeč na lepi ženski mora biti lep predpasnik ali na lepi obleki mora biti lep predpasnik da žensko oziroma obleko naredi še lepšo lep uspešen dan želim tistim ki ste v službi, tiste ki pa ste doma pa na delo krojenje in šivanje predpasnika in čimprej ga fotografirajte in pokažite tinc2

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. apr 2008 9:43

V bistvu ima kolega tinc2 fetiš na outfite, ki jih imajo v mehiških telenovelah bejbe, ki so v prvi mladosti in so ravno "došle iz sela u grad" in so zaposlene kot služkinje pri kakšnem bogatem Mehikanosu...Skratka tiste "con permisso" in "me retiro" bejbe.... Vendelina jr.

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

1. apr 2008 10:14

tinc2, a je dovolj samo tak predpasnik pa spodaj in zgoraj nič???No, obuta pač gospodinja mora biti, da je v noge ne zebe.... Sprašujem namreč zato, ker ravnokar tako oblečena posodo pomivam..čakte mal, ravno poštar zvoni..... Gurenc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti