Opala... Saj ni prvoaprilska šala, Gurenc... (Da ne bo poštar dol padel...)
lidkaUporaba predpasnika v kuhinji
Ne, ne, redna praksa.......poštar pa bolj poredko pride v naše kraje, pa da mu malo popestrim življenje. Sicer s kakšno kilco preveč (164cm, pa 83 kilc), ampak, ko se pogledam v ogledalo se sebi zdim prav fletkana, ko mi štrikci po ritki bingljajo.....
Gurenc
Tinc2 boljše da danes ne pride sem... Pa da vzame spet taktirko v roke, ojoj...
lidka| Vendelina jr. je napisal/a: |
| MamaF, a misliš famozno Borosano? http://www.balkantravellers.com/en/read/article/72Vendelina jr. |
Joj, Borosana.....obuvalo, prijazno stopalom socialistične delovne ženske.....in tam, kjer se je na goleni borosana nehala, so se začeli kakšni ocufani štumfi in kosmate noge......(ups, to je opis ene moje učiteljice iz osnovke....)
Vendelina jr.
Vendelina, se mi zdi, da nama je skupna ena mičkena žlehtnoba, a ne?!
...Ampak samo mičkena...
mamaF - Mojca
gospodinje tema je še vedno odprta ali uporabljate firtofe.mene pa predvsem zanima kakšne. tu je tema o predpasnikih in nič drugega. pošljite slike o svojih predpasnikih da jih ocenim.
tinc2
Nisi več zanimiv. ![]()
Ej tinc,boš bolj zanimiv,če pošlješ recept ,ki ga z ženičko skuhata v tistih plavih predpasnikih z dvema gubicama.
lp goga
Hm... Pri meni je pa zelo zanimivo to, da ko kuham ne nosim predpasnika, ko pa pečem ga imam pa vedno na sebi
Obvezno mora biti bel
BiBaBuBa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
