...se sprašujem ob pogledu skozi okno. Božič ali velika noč???
Kaj je to...
v vsakem primeru... vesele praznike
petkica
Kaj pri vas mogoče sneži? Pri nas je oblačno in 3 stopinje. ![]()
Pri nas tudi veselo sneži
emmy
Pri nas tudi ( na 5 cm podlage ).
ežoj Kaj je to?????
Ja zvončki katka zvončki????
anaeva
Res neverjetno, pri nas je že enih 5 cm snega in še vedno sneži. Ful je težak in moker, tak da sem že hodila okrog in osvobajala grmovnice.
barby
Sreča, da pri nas doma še nismo preobuli jeklenega konjička
in je še vedno v vsej "bojni opravi"
Punci sta pa dobesedno znoreli. Od veselja seveda
blažkaa
in je še vedno v vsej "bojni opravi"
Punci sta pa dobesedno znoreli. Od veselja seveda veselo sneži
klavdija
Ja, ja sneži... včasih sem se hecala, da se bomo za moj rojstni dan (ki je junija) sankali, zdaj pa vedno bolj dvomim, da sem se motila ![]()
meni je lepo videti kako lepo sneži in kljub temu, da ni sončka, bo danes vreme pozitivno vplivalo na nas, name že
lp
MAJAA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
