Prevara šparove nalepkice v šparu v litiji

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

19. mar 2008 10:55

LP Jaz sem tudi zaposlena v trgovini in to že 15 let.Naj vam povem , da je bil sistem dela pred 15 leti močno drugačen,kot sedaj...pred leti smo še sedeli in jedli malico,sedaj tega časa ni več....da ne govorim o zmotah,ki ponavadi niso zaradi malomarnosti ali "prenašanja" okli ampak zaradi hitenja,zadovoljitve kupca na najboljši možen način...skratka delo je postalo rutinsko in samo strmimo za tem,da bo stranka zadovoljna,da ne bo odšla drugam,da ne bo delala o nas slabe reklame... Če bi zdajle tole temo brale vse trgovke v SLO bi se vam najbrž vse opravičile.....ker za plačilo kakšno je (tako pač je),je treba marsikdaj požreti tudi kakšno pikro (včasih neutemeljeno) in oditi domov k družini slabe volje... Pridejo ljudje,ki so že cel dan slabe volje jih je razjezila žena ali mož.....pa kdo je kriv...prodajalka,ki mora vse prenest,ponavadi njihovo slabo voljo v svoj dom... Mal sem si dala duška ,ker vsi res nismo tako slabi trgovci in zdaj ko je čas praznikov in prave norije... vsi komaj čakamo da bo praznikov koneccccccc.. Vsi smo samo ljudje. PS:Levinja,če potrebuješ šparove nalepke,zaprosi za njih tu na forumu,pa ti jih bo katera odstopila. Sama ne delam v Šparu in jih imam že 20 za ponvo ,ki si jo imam namen kupit.Sem jih dobila iz Radencev....hvala.. Lepe praznike vam želim(baje bo sneg). Sporočilo je spremenil(a) darja- dne 19. mar 2008 11:13:48

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

21. maj 2008 17:52

Zdaj pa še moja podobna izkušnja, ki me je tudi malo razjezila-čeprav ni ravno ista. Zbiramo OMW nalepke- tisti, ki jih zbirate, veste, da jih ni prav lahko zbrat, saj ne moreš tankat naenkrat več bencina, kot ga gre v tank, pa za vsakih 10 eur samo ena, pa še 30 jih rabiš...

No, v glavnem, zadnjič smo šli tankat, pred nami pa gospa iz sosednje Avstrije. In ji gospod ni niti ponudil nalepk (čeprav se zbirajo po celi Evropi iste). Potem pa mož vpraša, če lahko mogoče on tiste njene nalepke dobi, pa prodajalec ves ogorčen: "ja to pa ne, tako pa to ne gre!"

S takim glasom nas je odpravil in tako smo bili presenečeni, da ni noben več nič rekel.

Zdaj se pa sprašujem:

-ali imajo pri nas tujci manj pravic

-ali je bil prodajalec tako nepoučen

-ali se je znašel v taki zadregi, da ni vedel kako odreagirat, ker je take nalepke spravljal v žep...

Baje se te nalepke tudi na črno prodajajo (če je res, si kar mislim, kdo so preprodajalci), se mi ne zdi tako malo verjetno, ker jih je pač težje zbrat, kot npr. sparove...

čoko

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

21. maj 2008 20:37

Nalepke se v nobenem primeru ne morejo prodajat na črno,kaj pa bi s tem prfitirali,če bi nalepke kupili...žoga pa je v Hervisu lahko cenejša. Nalepke gredo ponavadi (če ostanejo) v smeti,kam pa drugam. Tudi pri nas zbiramo te nalepke(hvala bogu da imamo dva avta..),ampak izkušnje so pokazale da so te žoge izredno nekvalitetne,zato neke posebne nervoze niso potrebne. Darja -

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. maj 2008 20:54

Jaz nalepk po trgovinah sploh več ne jemljem, rečem prodajalki, da jih ne rabim.

jade

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

21. maj 2008 20:55

Se strinjam z Darjo- žoge so preizkušeno nekvalitetne. tejka77

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

21. maj 2008 21:21

Pred dvema letoma mi je ob nakupu TV in videorekorderja, ki sta spustila dušo v istem tednu, pripadala poleg vsakega izdelka še ena zaresna nogometna žoga, usnjena, kot so jo uporabljali na nogometnem prvenstu. So jih pozabili priložiti, ko sem z izbuljenimi očmi tlačila elektroniko v prtljašnik (pre)majhnega avta.

Naslednji dan sem klicala, da hočem žoge in z mobitelom usmerila mojo mamo, naj jih pobere. Brez problema. Moja znanka je v istem času dobila eno malo žogico, no.

Ker v hiši nimamo nikogar, ki bi nabijal nogomet, sem dva meseca spraševala, če kdo od ( primernih) hoče tako žogo. Eno je vzel brat, za piknike z delavci, zdaj pa ima deklico, ki najbrž ne bo brcala, druga pa še neuporabljena čaka veselega lastnika. ( Medtem sem ugotovila, da v prodaji niti ni bila tako poceni.)

Velikodušno zavrnem nalepkice, ker se mi zdi prebrisan način, da kupim nekaj, kar bi sploh ne kupila, ali pa bi drugje in jo položim v jamico na blagajni. Lepljenje nalepk in potem pošiljanje po Sloveniji, kar sem počela prejšnja leta, mi namreč ne diši preveč.

F r i n a

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

21. maj 2008 21:57

Jaz pa imam zelo dobro izkušnjo z OMW-jem, nalepkice namreč vedno dobim eno ali dve več, kot bi jih morala Res pa je tudi, da žoge v bistvu niti ne rabim, nalepkice zbiram ker pač vedno tankam na OMW. Žoga pa kakršnakoli že bo, je sedaj sezona piknikov in bo prišla prav za kakšno odbojko... No, ko se bo vreme malo popravilo *Alisha*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti