Rezanje pirakante

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

tema odprta - 13. mar 2008 10:07 | ogledi: 2.272 | odgovori: 4

pozdravljeni, tokrat potrebujem vrtnarski nasvet.

Torej, imamo nekaj let staro živo mejo iz pirakante, zdaj pa bi jo morali znižati za cca 20 cm. Kako orodje bi bilo primerno, saj imajo veje po 1c m v premeru in več, tako, da z našo žago za oblikovanje ne gre.

hvala, robida

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

13. mar 2008 10:58

Uh, z rezanjem pirakant sem se v preteklosti redno ukvarajala. Po vsakem rezanju sem bila kot po bitki - opraskana in popikana (na lestvi sem se stegovala in lovila vejice). Glede tvojega problema pa ti predlagam, da debelejše veje odrežeš z večjimi oz. močnejšimi škarjami na željeno višino, nato pa z žago za oblikovanje dokončaš delo. ajetam

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

13. mar 2008 11:14

hm, dobra ideja. Če te prav razumem, najbolje, da z vrvico označim novo višino, izrežem veje in oblikujem z el. žago ? Jaz pri delu s pirakanto vedno uporabljam debele usnjene rokavice od IUV, neizogibne praske pa takoj premažem s svežim sokom aloa vere. naslednji dan se skoraj ne pozna več, včasih pa sem bila taka, kot da sem se z mačkami tepla ... hvala, robida

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

13. mar 2008 21:45

Točno tako kot si opisala. Z malo večjimi in močnejšimi škarjami ne bi smela imeti problemov tudi z močnejšimi vejami od 1 cm. Moram še omeniti, da sem ti hvaležna za idejo o uporabi kvinoje v čuftih (pri temi o kvinoji). ajetam

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

13. mar 2008 22:43

Če se ne motim, ima pirakanta lepo slovensko ime - ognjeni trn. Če se pa motim, me pa popravite, prosim.

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti