Diklo-borik

jancika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 45

tema odprta - 12. mar 2008 14:20 | ogledi: 2.644 | odgovori: 3

Ali morda poznate Zadar,Diklo,Borik.

Ta del mi je neznan,ker smo do sedaj vedno letovali v okolici Makarske,letos pa smo se odločili,da malo zamenjamo destinacijo.Zanima me predvsem plaža in senca in seveda "živ žav" v mestu.Imam namreč dva najstnika stara 13 in 16 let,ki jima mirna lokacija ne diši preveč.

Za vsako informacijo vam bom hvaležna.Lahko mi namignete katere turistične točke se splača pogledat. jancika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. mar 2008 15:40

Veš kaj, bolje enkrat videti kot tisočkrat slišati http://www.zadar.hr/Hrvatski/Default.aspx čeprav tiosta fotka, na kateri so Kornati zeleni, to je najbrž fotošop... Plaža in senca sta v Petrčanah in Boriku, za mularijo so tam še bazeni (ker moraš biti res v puberteti, da se mečeš v whirpoole, medtem ko je zraven morje) pa trampolini, pa neka animacija gostov je tudi. Drugače je pa v Zadru glavna promenada na Kalelargi (tako se reče glavni ulici), potem je na rivi tudi od predlani urejena plaža, reče se ji zadrske orglje in tam šestnajstletniki impresionirajo punce s skakanjem v vodo. Zvečer je tam tutti-frutti mix s koncerti in hrvaškimi estradnimi eventi. Vendelina jr.

jancika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 45

12. mar 2008 18:03

Hvala Vendelina,mislim da za moja pubertetnika bo ravno pravšnje.Sicer nama z možem bolj odgovarja mir,vendar bova že potrpela.Na kakšni samotni plaži bi poleg dveh najstnikov tako ali tako dobila živčni zlom ob nenehnem nerganju "kaj naj zdaj počneta" in kako je vse "tečno",ker ni nobenga dogajanja. jancika

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

13. mar 2008 13:12

Jancika,jaz bi te pa vprašala glede Makarske kje ste bili in če je bilo fajn-v kar ne dvomim. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti