Poletne počitnice

rex  

član od: 6.7.2007

sporočila: 7

tema odprta - 10. mar 2008 22:11 | ogledi: 2.573 | odgovori: 22

lep pozdrav!

Kdo ima kakšno normalno destinacijo za it s celo družino na poletne počitnice?

Sva dva odrasla,en otrok star skoraj sedem let in eden majhen 15 mesecev tako,da bi rabila,da smo vsi zadovoljni,še posebej pa seveda oba otroka.Čeprav niti sama ne vem kam točno bi šli,ampak vseeno raje po Sloveniji v kakšnem hotelčku,ali polpenzionu.Kdo ima kakšno idejo?

lep pozdrav

rex

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

11. mar 2008 5:59

Mi sma navdušeni nad Termami Olimia. Ker smo zelo svetlopolti mi je všeč, ker je dosti sence, možnost kopanja imamo na treh različnih lokacijah, fitnes, poskrbljeno je za otroško animacijo, pa tudi za zvečer imaš kam iti (vas Olimje, Rogaška Slatina), pa še cena je za nas spremjemljiva (slabih 500€ za pet oseb za 9 dni bivanja oz. 10 dni kopanja v apartmaju). Poleg tega nas ne skrbi, če je slabo vreme. katjushka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. mar 2008 7:23

podpišem pod Katjuško,dodam pa še tole: -okrog imaš polno stvari,od gradov,jelenov,čokoladnic,tudi pivnico če rabiš.,,,, -so pa tudi izredno prijazni in ustrežljivi,... -ponavadi najamemo kar apartma saj moji mulci pri zajtrku malo koplicirajo,... anaeva

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

11. mar 2008 22:13

anaeva je napisal/a:
podpišem pod Katjuško,dodam pa še tole: -okrog imaš polno stvari,od gradov,jelenov,čokoladnic,tudi pivnico če rabiš.,,,, -so pa tudi izredno prijazni in ustrežljivi,... -ponavadi najamemo kar apartma saj moji mulci pri zajtrku malo koplicirajo,... anaeva
Mogoče se pa celo tam srečamo.... Mi imamo že rezervirano. katjushka

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

12. mar 2008 8:03

Tudi midva hodiva že več let v Terme Olimje, same pohvale. Letos sva se odločila za malo spremembe in bi šla vTerme Topolščica. Ali se vam zdijo uredu ? Milži

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

12. mar 2008 8:12

Kaj pa kakšen hotelček ob Kolpi? Mislim, da sta dva v tistem območju - lokacija je res prijetna in mislim, da ne more biti prav drago. Moycaa

krka  

član od: 6.5.2007

sporočila: 24

12. mar 2008 8:26

Mene pa zanima, kje so ti hotelčki ob Kolpi? Lp, A

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

12. mar 2008 9:02

Krka, natančno ti ne vem povedati, sem se samo peljala mimo in se v enem ustavila na kavo. Če mogoče poznaš, je na Kolpi mogoče najeti čoln in se spuščati po Kolpi navzdol. Lansko poletje sva šla za dva dni in te z avtom odpeljejo po Kolpi navzgor in te stresejo ven - dolžina, ki jo preveslaš je odvisna od tega, za koliko dni greš in koliko se ti da veslati. Priveslaš pa nazaj tja, kjer si si čoln izposodil in tam imaš parkiran avto. Mislim pa, da so to Zgornji oz. Spodnji Radenci (naglas je na črki e) :) In če greš za dva ali več dni, vzameš s seboj šotor in se ukampiraš kjer ti je lep prostorček, postaviš si kamin in na palici pečeš hrenovke in papriko. Navadno že iz vode vidiš takšene prostorčke in kamin iz kamnov je navadno že postavljen. Moycaa

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. mar 2008 9:30

Krka bom kotaktirala s sestro,pa ti napišem anaeva

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

12. mar 2008 9:49

katjuška in anaeva, se pa lahko enkrat dobimo na kavici robida

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

12. mar 2008 10:44

Robida je napisal/a:
katjuška in anaeva, se pa lahko enkrat dobimo na kavici robida
Zmenjeno Jaz sem tista, ki je obkrožena s 4 fanti. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti