Pečica v barvah

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

tema odprta - 6. mar 2008 9:13 | ogledi: 2.800 | odgovori: 13

Kupili smo nov hladilnik v bordo rdeči barvi. Ker se lahko malo zmišljujemo o izgledu kuhinje bi radi imeli pečico, katere sprednja stran bi bila v bordo barvi, kot hladilnik. Jaz je še nisem zasledila. Našla sem samo v črni, beli barvi in inox izvedbi.

Ali je mogoče kdo od vas kje zasledil pečico v različnih barvah?

LP

alexis

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2008 10:18

Alexis, ne se preveč "zmišljevati" z barvami, ker boš imela v kuhinji hitro too much information in bo stvar izpadla kot kuhinja, v kateri Sylvia Plath kuha za Addams Family... Kuhinja - pa če je še tako velika (recimo od 30 kvadratov naprej) ima relativno veliko pohištva in opreme notri in če to dejstvo obtežiš s težkimi barvami ali pa celo z več težkimi barvami...bo stvar tri mesece izgledala džazno, čez eno leto ti bo šla pa na jetra. En kos opreme z močno, da ne rečem hedonistično barvo, v kuhinji zadošča čez in čez. Ostalo naj bo maksimalno konzervativno in po možnosti brez letnice oziroma zadnjih modnih trendov v interieru. Naj bo ostalo v stilu colori-non-colori, da bo vsaj veseli hladilnik prišel v izraza (drugače bo zgledalo kot lego kocke, ki so srečale rubikovo kocko). To s klasiko ti priporočam kot neomajna minimalistka. Kot ena vesela lady ti pa polagam naslednje: po feng shuiju gre rdeča v splanico. Kakšna seksi satenasta bordo posteljnina - to so prave note....Hope you are catching my drift... Vendelina jr.

vijolca73  

član od: 28.4.2006

sporočila: 106

6. mar 2008 10:25

Mislim ,da je pečica NARDI v bordo barvi ,preveri malo na netu lp vijolca73

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

6. mar 2008 10:32

Ja Nardi pečico sem našla. Sicer pa verjetno bo čist prav tako kot pravi Vendy. V bistvu bo kuhinja za vikend. In ker je znotraj vse leseno (naravna barva) in je v enem prostoru kuhinja in dnevni prostor bi rada malo poživila. Sicer pa črna pečica in kuhalna plošča bi ble verjetno čist ok. Dear Vendy, satenasta bordo posteljnina te pa kmalu spravi v "težave". Bo čez nekaj mesecev nosila. alexis Aha, hvala vsem za pomoč. Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 06. mar 2008 10:33:21

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. mar 2008 10:36

Good for you. Vendelina jr.

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

6. mar 2008 11:09

Alexis, tudi če dobiš pečico v bordo barvi, ne bo enaka hladilniku. Vsaka firma uporablja svojo barvno lestvico. Po fengšuju tudi v kuhinjo paše kaj rdečega, če je kuhinja v predelu kvadrata odnosov. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti