Film

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

15. jan 2009 14:36

Še malo nazaj brskam po temi... Če bi radi gledali res dober film in se ob njem še nekoliko zjokali, potem poglejte Nekoč so bili bojevniki (Once were warriors). Dogaja se na Novi Zelandiji, Maorska družina in njihova odrinjenost na rob družbe, ... sonci

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

15. jan 2009 14:41

Jst sm pa včer gledala risanko Bolt. Noro!!!Že dolgo se nism tako nasmejala. Hrček Rino je zakon!!!! evagirl

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

15. jan 2009 17:52

Je mogoče kdo gledal Transsibirian? Mene je pretresel. Dober film. mala zelena

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. jan 2009 17:58

elaphus je napisal/a:

..................................................................................................................

...................................................................................................................

Zato imam grozotno rada romantične komedije, pa tudi kolikor -toliko resne filme s srečnim koncem. n ......

......................................................................................................................

............................................................................................................................

.............................................................................................................................

cervus

Pol bi za tebe bila ( ne vem če ti je znano ), ena serija filmov Jack Lemon in Sherley McLine ( ne vem kako se točno napiše in Doris Day pa še nekdo. Ko sem bil študent sem menda vse te filme videl, bilo je lušno za sprostitev.

ežoj

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

15. jan 2009 22:01

Jaz pa na spisku od zdenkice pogrešam "Maratonce ..... ", čeprav sem ga gledala najman 10x, bi ga z lahkoto še enkrat.

kobra 1

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. jan 2009 22:59

elaphus je napisal/a:

Vidim, da sem iz čisto nekega drugega vica - al pa nimam okusa za filme, kaj se ve. Namreč, niti slučajno ne morem gledati žalostnih filmov, vojnih filmov in kakih podobnih grozot. Ko berem opise in kritike kakšnega filma, dobim velikokrat občutek : bolj je žalostno, bolj je lepo. Hvala lepa. Sploh pa ne morem gledat filmov, posnetih po resničnih zgodbah - Življenje je lepo, npr. Me prime, da bi zgrabila televizor in ga vrgla v steno, čeprav televizor ni nič kriv.

Zato imam grozotno rada romantične komedije, pa tudi kolikor -toliko resne filme s srečnim koncem. nekaj mojih najljubših: Štiri poroke in pogreb (no, ja, saj eden umre, ampak ne zaradi zlobe kogarkoli - naravna smrt bi bil še najboljši približek), Amelie, Grde lepe stvari, Pravzaprav ljubezen, Seks, laži in videotrakovi, Reka poje mi (ok, ja, žalosten je), Reševanje vdove Grace in podobne grozote.

Od naših se mi je najbolj  vsedel v srce Na svoji zemlji - to je verjetno edini film z vojno tematiko, ki mi je všeč, čeprav je grozotno žalosten. In ko se sezuje, da bi šla bosa še zadnjič po naši zemlji, se vedno zjočem do amena. Evo, se že cmerim. Bom kar končala.

LP

cervus [kaca]
men se pa zdi da mi taki filmi, ki jih ti ne gledaš velik več pustijo, dajo razmišljat. O takem filmu se potem pogovarjaš, mogoče se tud v teb kej premakne... itd. čeprav amelie je pa tud razred zase. od komedij mi je pa sploh redko kera smešna, pa še ta ponavadi ni ameriška in je težko zloadat. bannanna_v_slo ;)

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. jan 2009 23:01

Vendelina jr. je napisal/a:
Dustin Hoffman je rekel, da je človek star takrat, ko se joka tudi na telefonski imenik. Ugotavljam, da se na imenik še ne jočem, se pa vedno obilno in izdatno razjočem ob naslednjem (in nazarensko paše): - Shadowlands - Kramer vs Kramer .. - Življenje je lepo - Dom za obešanje Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 14. jan 2009 09:36:02
oo, obožujem kusturico.. aja, kdor pa hoče šmrc filmov je tuki forum tud o tem. je kdo pogledal ta bicycle thief? bannanna_v_slo ;) Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 15. jan 2009 23:02:21

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

15. jan 2009 23:10

Vendelina jr., a je mogoče tisti film s Costnerjem "A Perferct World"? Sem knjigo prebrala in na koncu jokala kot dež...In to na avtobusu...Sem se pa pri branju tudi velikokrat nasmejala. Npr. "Don't call me somethin' you don't know what it is, creep,"Superman said. "You could get in some very serious trouble." Mark thought for a moment, struggling to tie an overfilled balloon. "Then what's a hand job?" Supreman filled a last water balloon thoughtfully. "A hand-job is when you get yer girlfriend to wash your car for ya." "Really?" Mark said. "Something like that," Superman said, "Close enough for your age." Margot

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

16. jan 2009 9:43

Sm gledala Henry Poole is here. Tko malo sm zmedena. Mal ti da razmišlat no. Sicer mnogim baje ni všeč zarad 'krščanske' tematike. Samo jst ga sploh nism dojemala tko. Ne vem. Eni se kao ful ogrožene počutjo in kaj vem kaj še,samo ni slab film. evagirl

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

16. jan 2009 9:48

kobra 1 je napisal/a:

Jaz pa na spisku od zdenkice pogrešam "Maratonce ..... ", čeprav sem ga gledala najman 10x, bi ga z lahkoto še enkrat.

kobra 1

 

A misliš Maratonca od Dustina Hoffmanna, ali Maratonci tečejo zadnji krog? Iz slednjega mi je najboljši citat: Onaj tko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti... Pa tisti prizor, ko dedek vstaja iz groba, v katerega je po nesreči padel, pa pravnuk reče, da se mu ne splača ...

 

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti