Film

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

4. mar 2008 8:34

[citat=--Vendelina jr.--]Če misliš tole klasiko http://www.imdb.com/title/tt0065088/ jasno, tale film spada itak med tistih 100, ki jih je treba videti in znati na pamet. Ja, ta film sem imela v mislih. Včeraj sem pa še v knjižnici preverila, če imajo morda knjigo, da bi jo prebrala, pa je nisem našla... Mogoče ni bila prevedena. macadamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. mar 2008 10:02

Se spomnite pesmice So najlepče pesmi že napisane ? na to pesem sem pomisila pred kakim mesecem, ko sem na HTV pogledala Tudi konje ubijajo mar ne, nato pa sem pozabila nastaviti snemanje.

To je bil dolga leta moj najljubši film, ki pa so ga sčasoma zamenjali drugi. Zdi se mi, da je s filmi kot s pesmijo: vedno se najde nova, ki se ti zdi boljša. Ko že misliš, da ni mogoče narediti in napisati boljšega filma, evo, pa pride nekaj novega, ki ti je bolj všeč.

Sem pa Lost navdušenka in sem si pred nekaj dnevi na spletni strani Lost pogledala vse spoilerje. Za dva nadaljevanji pa me ne bo vrag vzel, če poznam konec zgodbe. Menda pa nameravajo snemati do leta 2011. Moj najljubši lik je Sayid. Žesnki lik pa Danielle, ki jo igra Mira Furlan, hrvaška igralka.

Sem brala komentarje, v katerih ljudje pišejo, da tapata res ne sme umret.

 

 

F r i n a

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. mar 2008 10:43

Joj, zadnji Lost je čista zmeda, sem se kar malo izgubila. Spoiler: baje, da Sayid umre, da je on tisti v krsti (v enem izmed flash-forwardow). Upam, da ne. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

4. mar 2008 11:04

Mene pa mika ogled dokumentarca Kruh naš vsakdanji. A se bojim, da potem ničesar več ne bi jedla... Ga je katera že gledala blažkaa

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

4. mar 2008 11:05

Meni je pri LOSTU všeč ravno to, da ko milsim, da že vem za kaj gre, se stvari obrnejo na glavo, vse se zakomplicira in spet nič ne vem!!! Ali ste gledale zadnji del (mislim da je bil 5. del 4. sezone), na koncu pride Kate domov k svojemu otroku - Aronu???? Kdaj pa Sayid umre - nazadnje je ubijal po naročilu Bena? Ja 4. sezona je čista zmeda - nekaj je sedanjost, nekaj preteklost in veliko prihodnosti.... Komaj čakam petka in nov del..... Lep snežni pozdrav, SMILE28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti