Čestitke iz srca od meneja.
tumpika 
Čestitke jelenčkovi
Ja, dragi moji?! Me je skoraj veršlok!? Sej ne morem da verjamem?!
Sem sedajle šele videla,...
Kaj naj rečem,...tole je lepše kot pa diploma!
Hvala vsem za čestitke.








Jelenckova
Joj, komaj da sem si opomogla,...
Začetnica tebe bom pa po rit, namesto da bi te na
peljala!
Drugače smo knjižničarke sila nevarna bitja,...zaradi prenašanja vseh teh težkih knjig, imamo vse razvite mišice in obvladamo vse kung fu prijeme. Da ne govorim o tem, kako lahko uporabnika onesposobimo z enim samim pogledom izpod očal (moj že ve
).
Štorklja, plis, malo še počakaj, sem šele na začetku svoje kariere. Sicer si moram pa še nekaj knjig na to temo prebrat.





Jelenckova
Čestitke ![]()
![]()
![]()
| Jelenckova je napisal/a: |
| Joj, komaj da sem si opomogla,...
Začetnica tebe bom pa po rit, namesto da bi te na [kava] peljala![grin][grin]
Drugače smo knjižničarke sila nevarna bitja,...zaradi prenašanja vseh teh težkih knjig, imamo vse razvite mišice in obvladamo vse kung fu prijeme. Da ne govorim o tem, kako lahko uporabnika onesposobimo z enim samim pogledom izpod očal (moj že ve |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
