Čestitam, super poklic !!!!
TinaTina
Čestitke jelenčkovi
Bravo, jelenčkova!
Če boš kdaj delala v kakšni knjižnici in boste imeli pomanjkanje knjig...morda bi lahko dislociran oddelek pri ežoju odprli (ampak se mi nekako zdi, da on svojih knjig ne bi s kakšnim posebnim navdušenjem dal na izposojo).
Ognjič Iskrene čestitke!
Karmen
Čestitam, draga ex-soseda! ![]()
in
, za sladkosnede!
čestitkam se pridružujem tudi jaz.
bravo, bravo, bravo...:)))



hruškabanana
He, he ogči čaki, da ežoj prebere kako ti njegove knjige okol ponujaš.
Jelenčkova čestitke.
Čestitke Jelenčkova. 
Lotti
Čestitke gospa Jelenčkova

To bi bila vesela ,da bi še moj mulc končno diplomiral,ne pa da samo študira ...študira.....
lp goga
.....tudi od mene seveda en veeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiik koš čestitk!!!!!




















***amy***
Iskrene čestitke!!!!
A ni dober "filing" ko je to že enkrat za tabo? 
Moycaa
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
