čestitke
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Čestitke jelenčkovi
Čestitke tudi od mene
golubić
Čestitam!
s0ncek*
Čestitam tudi jaz!
ela
oo bravo, čestitam tudi jaz!
nektarina
Oooo bravo Jelenčkova, upam da se ti kmalu pridružim z diplomo tudi jaz!!!
Čestitam!!!!!!!!
lp saš
saš
Čestitke, pa čim prej kako dobro plačano službo:)))
Čestitke tudi od mene!
marjeta10
Darling, you"re one of us, now.
Vendelina jr.
Čestitke tudi z moje strani...............zame je bil to res dober občutek, da sem lahko vrgla knjige v kot ..............no, zate to očitno ne bo držalo.

katjushka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
