Darilo

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. feb 2008 9:50

Mati tvojega partnerja je v najboljših ženskih letih - dasiravno mi ta matematika ni čisto jasna, ali pa to pri vas že bolj v srednji šoli počnete - namreč, ali gre za dejansko tvojo taščo (v smislu, da si ti v enem skupnem gospodinjstvu z njenim sinom) ali gre za mamo od tvojega fanta (in bi ti rada kakšno plus točko dobila pri mami od fanta, ker to vedno prav pride). Takole ti pravim - dame pri štiridestih se zavedamo, da se štirideseeta od tridesetih razlikujejo zgolj in samo v tem, da pri štiridesetih izgledamo mnogo bolje kot pri tridesetih (pa že trideseta so bila izvrstna!) in skladno s tem zelo rade hodimo v spaje, kjer nas kakšno popoldne razvajajo. Ergo, kupi mami od tvojega partnerja (ali pa kupita skupaj) en korekten darilni bon v bližnjem spa-centru (v LJ svetujejo bone od 50 EUR dalje, za 100 EUR se že da kaj dobiti v smislu več tretmajev). Če je gospa prava predstavnica nas punc, rojenih v šestdesetih letih prejšnjega stoletja, bo tega vesela in bo šla ob prvi priliki v spa. Če pa takega bona ne bo vesela, bo pa zgolj in samo pokazala, da je velika bela ptica (oli ti kokoš) in da bolje ne bo nikoli. In ti boš dobila informacijo, s kakšno osebo imaš opravka. BTW: tista, da je gospa dobila darilne bone za nakupovalno središče, potem je pa s temi boni kupila božična darila plemenu.....pa to je bolje kot v najbolj norem vicu v katerem nastopata Gorenjec in Škot.... Prva liga, ni kaj! Vendelina jr.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

28. feb 2008 10:14

Glede na starost tvoje tašče, mislim, da si tudi ti še mlada, verjetno študentka. Jaz pa ne vidim smisla v tem, da ji že zdaj kupuješ velika in draga darila. Tako ti bo vsako leto huje in vsako leto boš pred istim problemom, pa nikoli ne bo nič dobro. Mislim, da bo zadovoljna z voščilom in lepim šopkom rož ali pa jo povabita na pico (ali kaj podobnega, važno je druženje). Za darila za v omaro ali pa za preiskušanje kakšna oseba je, pa imaš časa še nadaljnih .... let. matilda

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

28. feb 2008 10:14

Se pridružujem Vendelini. Tvoja tašča je še mlada, zato ji vzemi kakšen bon za razvajanje. Sicer pa se je (vsaj pri naši žlahti) izkazal za najbolj uporaben bon pri frizerki - uporaben ne glede na leta uporabnice. Seveda moraš vedeti, h kateri frizerki hodi, potem pa ji po svojih finančnih zmožnostih vzameš ustrezni bon. Četudi salon nima bona, bo vsaka frizerka rade volje napisala na svojo vizitko, katere storitve ji plačaš, ti pa potem bon samo lepo aranžiraš in dodaš kakšno rožco.

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

28. feb 2008 21:46

moja "tašča" ni prava tašča, je od mojega fanta mami..ampak razumemo se zelooo dobro.imamo zelo dober odnos in vem da bo vesela vsakega darila. mislila sem jih kupiti skrinjico za nakit pa sem se pozanimala in ugotovila da jo že ima sedaj se pa nekako nagibam na kakšno kuharico..čeprav jih ima že kar nekaj doma..mislite d bi bilo dobro? ali nj samo kako lepo rožico? žabica21

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

28. feb 2008 22:01

ZAČETNICA je napisal/a:
Jaz bi moji npr. kupila knjigo bonton in kako naj prijazno ravnam s svojo v.d. snaho! Začetnica Sicer pa je bila moja z masažo zelo zadovoljna, ker ima težave s hrbtenico. Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 28. feb 2008 08:32:40
Daughter-in-law for dummies Punce hecam se. Žabica lahko si sam srečna za svojo taščo in bo vesela tako rože kot kuharske knjige. Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. feb 2008 8:58

Žabica, med kuharico in rožico bi jaz na tvojem mestu izbrala tisto, kar je manj stane. Pozornosti so pa itak neprecenljive. Vendelina jr.

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

29. feb 2008 9:20

Jaz sem moji bodoči tašči lansko leto naredila torto, pa je bila fuuul vesela. Sama namreč nič ne peče, kuha po liniji najmanjšega napora, zna pa res ceniti, če si nekdo vzame čas za njo in nekaj naredi. Tortco smo seveda jedli potem vsi in mislim, da je bila bolj vesela, kot ne vem kako dragega darila. tamara

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

29. feb 2008 9:35

Ali pa enostavno skuhaj (skuhajta s fantom) okusno večerjico in jo na ta način preseneti(ta). Živi

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

29. feb 2008 10:36

Pitončica: Tvoja tašča je taka kot moja stara mama: celo leto loviš na ušesa, kaj bi ji prišlo prav in ji to podariš za rojstni dan, ona pa - hop v omaro ali naprej komu drugemu. Potem smo ji enkrat kupili (skoraj od jeze) ene banalne copate za stare gospe. Nič fansi šmensi, nič ortopedske, skratka NIČ POSEBNEGA. Ejjj! Te je pa obula že naslednji dan!!! Drugače: mogoče litoželezen čajnik s čajem, če je kaj od tega? ines

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti