Ocenjevanje gostinskih lokalov....

eranna24  

član od: 20.7.2007

sporočila: 63

tema odprta - 25. feb 2008 16:37 | ogledi: 3.117 | odgovori: 8

Saj ne želim biti žaljiva...

samo, ko ocenjujete lokale....

a ni tukaj potrebno nekaj več ne pa ... čist ok.

super postrežba i.t.d.

Mogoče se motim, ali pač?

lp

E.

eranna24

Temo je spremenil(a) eranna24 dne 25. feb 2008 16:39:26

alma  

član od: 9.5.2006

sporočila: 31

26. feb 2008 8:24

Kaj npr. bi pa ti napisala? lp alma

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

26. feb 2008 9:31

Npr. to, koliko časa te pustijo čakat. Pa ali je juha popravljena s kocko ali ne, ali se pri zakuhi sami potrudijo ali vržejo noter najcenejše rezance. Pa recimo, če je solata sveža in čista, ali malo nagnita ali iz konzerve. Če je biftek s tistega konca krave, s katerega mora biti, ali ti servirajo staro zateglo goveje stegno. Ali so piščančje prsi cvrli skupaj z zmrznjenim osličem. Ali.....no, bi se že še kaj našlo, kar bi človeka zanimalo. Take stvari človek z veseljem prebere, ko se odloča za "iti ali ne iti". Lep pozdrav, Sonja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

26. feb 2008 10:44

Se popolnoma strinjam in posledično na te ocene ne dam popolnoma nič. Dam pa veliko na ocene lokalov iz Mladine in portala Rad dobro jem. strelka

alma  

član od: 9.5.2006

sporočila: 31

26. feb 2008 10:58

Tudi jaz se strinjam s tabo limnol, vendar sem mnenja, da realnih podatkov v nobeni gostilni ne dobiš, pač rečejo to, kar želiš slišati. Lp, alma

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

26. feb 2008 11:05

Meni se pa zdi, da so res nekatere ocene lokalov zelo subjektivne, toda če ima neka gostilna več pozitivnih mnenj, kot negativnih, potem to za moje pojme pomeni, da je dobra, da pa je mogoče kakšen obiskovalec/ocenjevalec imel pač smolo in je negativna ocena zgolj izjema. Če pa je več negativnih ocen, potem pa tistemu lokalu res nekaj manjka. Zelo podobno je pri ocenjevanju profesorjev na faksu, če imajo več pozitivnih ocen, potem pomeni, da so se tistemu, ki jih je negativno ocenil pač zamerili (dali slabo oceno, kakorkoli že), če pa je profesor po večini ocenjen negativno, potem je z njim nekaj narobe in ne s študenti. Jelenckova

eranna24  

član od: 20.7.2007

sporočila: 63

26. feb 2008 11:26

Hello.. Kaj bi napisala, ja to kaj sem jedla in kakšna se mi je zdela hrana.... Kakšno podrobnost in tako naprej,.... Mislim, da je to, ...da je zanič al pa kr neki .... - to ni ocena ker ni jasno kaj je zanič in kaj je drugačno. S O N Č K A VSEM eranna24

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. feb 2008 12:00

Tukaj sem zasledila tudi blazne pohvale od obratov, ki ponujajo povprečno, če ne če podpovprečno ponudbo. Kar je seveda odvisno od okusa posameznika. In kar zmrazi me, brrrr, ko vidim: porcije so velike. (ker roko na srce, en zrezek, v neki sirovi omaki, ki gleda čez krožnik, zame še ni nek vrhunec kulinarike...). Bi bilo pa zanimivo pod oceno lokala poslušati še mnenja drugih, ja...

Jaz pogledam kam drugam, če se odločam za obrok zunaj moje kuhinje.

lidka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

26. feb 2008 13:10

Škoda, ker  pri ocenah lokalov ni možen  komentar. Enkrat je bilo že rečeno, da bo tudi ta funkcija, pa potem ni bilo nič iz tega.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti