Pakoštane iz lastnih izkušenj priporočam

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

tema odprta - 15. feb 2008 19:21 | ogledi: 7.484 | odgovori: 18

mladi lastniki zelo uslužni in prijazni.plaža blizu,mivka,miren okoliš ,domačini zelo prijazni.

mesni

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. feb 2008 19:27

Ja super.

jade

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

15. feb 2008 19:41

A lahko malo bolj poveš, kdo so to, kje se nahajajo in koliko denarja ste porabili, ker Pakoštane malo poznam, pa me zanima kje približno se nahajajo. LP, Rmeli Rmeli

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

15. feb 2008 19:51

poleg avtokampa čuka kjer so same lesene brunarce.to je izven centra mesta . lastniki se pišejo .vujasin .pred hišo imajoful velik žar pa betonskega oslička in fontano.mislim da je za 4osebe 50 evr.imajo pa ap. za 2, 3, 4,5, 6 oseb .kje pa ti poznaš teren? mesni

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

15. feb 2008 20:24

Midva sva, ko sva bila še sama, bila pri eni gospe zraven restavracije( 20 let nazaj, zato se ne spomnem drugega), potem sva dvakrat kampirala, šest let nazaj sva bila pa v Kozarici, pa sva bila tako razočarana nad njihovo ponudbo, da se nama je kar malo zamerilo.Jaz bi sicer še šla, ampak mojga ne vem če bi še prepričala. Bili smo v apartmaju za 5 oseb (dva odrasla, trije otroci), beštek v kuhinji samo za 3 osebe,skleda za solato za 5 oseb je bila velika kot tiste za kompot pri nas (in samo ena!!!), v dnevni sobi pa je bilo eno ležišče za 2 osebi kot dvosed, eno ležišče pa kot raztegljiv fotelj. Tam naj bi spali otroci, v spalnici pa midva. Vse lepo in prav, skledo smo kupili, pa nekaj vilc in žlic tudi, ampak ko smo prvi večer prišli iz sprehoda domov, nas je skoraj kap. Smo mislili, da so nas oropali. Zmanjkal je dvosed.Ni ga bilo. Gremo mi v recepcijo vprašat kaj se dogaja, pa so rekli, da niso vedli koliko nas je oz. da smo sploh že notri, in so frajerji kar lepo not hodili in odnesli dvosed, ker so ga drugje rabili.Še tisti večer smo ga dobili nazaj. Naslednji šok je bil drugi dan sobarica, ko nam je ob 9. prišla pospravljat stanovanje.Seveda smo še vsi spali in smo mislili, da nam spet vdirajo. Nihče nam ni povedal, da sobarice pospravljajo apartma.To je bilo ponavadi samo v hotelih. No, potem je bilo do konca dopusta mir, seveda po nekajkratnem klicanju v agencijo. Sam Pakoštan pa mi je drugače zelo simpatičen, zato bi še šla. LP, Rmeli Rmeli

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

15. feb 2008 20:30

to je od kozarice naprej panevelik .mihodmo že 6 let k nji k smo zlo zadovolni. radi majo slovence .pa spečejo na .roštilju če hočeš.ampa veš,po 20 letih je pa taka sprememba da dol padš.mi smo vsako leto presenečen kako se mesto razvija. mesni

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

17. feb 2008 7:24

Mesni , a mi lahko daš kakšno tel. številko ali meil od njih, p ad aprobamo spet? Sem mojga vprašala pa je za stvar, je menda že pozabu na Kozarico. LP; Rmeli Rmeli

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

17. feb 2008 7:31

Oj! Ali pa internetno stran,če jo imajo. hvala nejcanja

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

17. feb 2008 19:32

lastnici je ime biljana njen gsm je+385989785597 .če ne bo pra va imam še od moža. mesni

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

18. feb 2008 17:18

Hvala, bom poklicala pa povem kako in kaj. LP,Rmeli Rmeli

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

21. apr 2009 23:03

uh, spet gledam kam bi šli letos, pa sem prišla do camp pakoštane. To je tam kjer imajo slamnate koče. Je bil kdo že tam? Možu je tudi zanimivo, samo boji se, da bo moral celo noč poslušat tiste čričke, pa kaj bo če bo hud naliv, pa v koči bo vroče pa ni klime... sami izgovori. Prosim vas svetujte in povejte kako je v resnici tam, saj bi bile te robinzonske počitnice prave za nas. Upam. Hvala kleo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti