Dopust v turčiji

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

12. feb 2008 18:42

Hvala vam za zelo koristne informacije. Se že kar vidim tam na tistih čudovitih plažah. Upam, da nam bo uspelo najti za nas sprejemljivo varianto. Za zdaj na veliko listamo po katalogih in internetu.Do poletja je res še kar nekaj mesecev, ampak če rezerviraš varianto "first minute" lahko še kaj prihraniš. Ali pa se mogoče bolj splača počakati na "last minute"? Zdi se mi, da malo reskiraš, da ne bo ostala prosta nobena pametna varianta. leny

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

12. feb 2008 19:13

zna biti tako. Mi smo skoraj rezervirali Alaiye, pa je letalo za 25.6. že polno in ta varianta odpade. Zdaj smo spet skoraj na začetku - v katalogih in na spletu. Kar težko je biti pameten. Robida

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

13. feb 2008 7:36

Kaj za 25.6.že vse zasedeno??

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

13. feb 2008 9:03

Mi smo bili lani že 5-ič v Alanyi. prej v hotelu Anfora, lani pa v Artemis princess hotelu s 3***, all inclusive. Hotel super, ne rabim več zvezdic za Turčijo. Vse ponudbe v in okoli hotela, plaža čudovita, pesek, morje mirno, dostop v vodo enkraten.

Osebje v hotelu prijazno, hrana skozi cel dan sveža, pijača tudi, bazen čist in urejen....Skratka super.

Kleopatra princes je hotel bolj v mestu, cesta blizu, plaža pa delno skalnata. Je pa hotel oddaljen od središče mesta okoli  2 km. Ker vem, kje in kateri je izmed mnogih Kleopatrinih hotelov, ga ne bi priporočala.

Še manj bi priporočala Alanya resort hotel. Stoji na samem, velik hotelski kompleks, okoli skoraj puščava, tako da se peš ne da nikamor priti. Tudi do dolmoša( kombija) ni blizu za prevoz v mesto. Bili smo pri prijateljih na obisku in ni mi bilo všeč.

 

Naš hotel je bil na drugi strani Alanye, v Obi, kjer se vse dogaja okoli hotela, od velike tržnice dalje. Če Da ne dolgovezim, če katro kaj zanima, naj mi piše.

Tudi letos grem v isti hotel, se pravi Artemis princess, 3 zvezdice All...

Kyara

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

6. jul 2008 18:46

Sin se vrača jutri iz Kemerja ( gulletov Magic life - all ink. - Sonček ) Po e- mailu mi pošilja sporočila, da je vse SUPER. Plaža, ljudje, hrana (PREVEČ) animacije - torej ni da ni. Peca

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

6. jul 2008 20:59

No, mi smo se pred par dnevi vrnili iz Turčije - Incekum beach resort. Zelo zadovoljni, krasna plaža, lep bazen (smo bili za razliko od večine gostov v glavnem ob morju). Hrana okusna, čez celi dan, naši najstniki so se redno posluževali tudi večerje po polnoči... Okolice nismo raziskovali, ker nam je bilo preveč všeč morje in aktivnosti, ki so bile na razpolago, res pa je tudi, da smo imeli zaradi urnika transferja le 6 dni. Vse je bilo zelo čisto, zeleno, urejeno, osebje prijazno. Slovenci smo bili dobrodošli.... Tole so prvi vtisi, kaj več lahko tudi na ZS... lp, robida

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

17. jul 2008 11:15

NO MI PA SMO SE VEDNO V TURČIJI V KLEOPATRA BEACH HOTELU V ALANYI AMPAK VAM MOČNO ODSVETUJEM TA HOTEL.ČISTOČA OK, PRIJAZNOST OK SAMO HRANA PA "BLJAK", AMAPAK ČIST RES. VSEM SKUPAJ POŠILJAMO LEPE POZDRAVE IN KOMAJ ČAKAMO NA DUNAJSKI ŠNICEL! tarčica

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

17. jul 2008 11:41

Midva sva bila laniv Turčiji, kraja ne znam več povedat, je pa en manjši kraj malo pred Kemrom, v hotelu Fantasia *****, allincl varianta. Super, super, vam rečem, vse: prijaznost, hotel, plaža, bazeni, hrana, animacije, šport. Da je pa turški allincl daleč pred drugimi državami, je pa itak jasno. neny111

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

17. jul 2008 12:05

Tarčica-jutr bo pa kebab Meni pa hrana v Kleopatra beachu še niti ni bila tako grozna, bili smo 14dni in potem se prenaješ njihovega okusa in enostavno ne veš kaj bi jedel, smo šli v burger king malo okus zamenjat po enem tednu Najbolj mi je šlo na živce-ko si jedel in si imel še enkrat za v usta skoraj vzel, isto na bazenu s pijačo, še en požirk pride "krokar" in vzame kozarec

JaninaC  

član od: 17.7.2008

sporočila: 19

17. jul 2008 12:33

Mi smo bili v Turčiji že kakšnih deset let nazaj, tako da se ne spominjam več niti imena hotela. Vem, da smo šli konec septembra ali začetek oktobra, pa je bilo še zelo vroče, tako da si ne predstavljam it julija. Spomnim se tudi, da je bilo povsod treba zelo barantat, pa da je ženski del dobil želodčne težave:), moški so jih pa kar naprej pili zdravila:) (v obliki žganja) LP, Janina JaninaC

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti