Podloga za torto

Pozdravljeni.Zanima me če koga mika da bi siz mano delil podloge za torto. Zlate barve, okrogle. V kompletu jihpride 100 kosov, cena je manj kot 20 €, jaz pa jih niti slučajno nerabim toliko :)za lažje razumevanje so tukaj slike ...2' href="http://www.sveisvasta.com/component/option,com_virtuemart/Itemid,1/page,shop.browse/category_id,25/" target="_blank">http://www.sveisvasta.com/component/option,com_virtuemalp

Tukaj klikneš in si ogledaš moje slikice

Temo je spremenil(a) Pitončica dne 10. feb 2008 12:50:08

Jaz se takoj javim. Sem že razmišljala da bi si jih kupila. Kaj pa v Pekarni Vrhnika? Si jih gledala tam. Koliko stanejo in koliko jih je v paketu? Kakšne velikosti pa imaš namen kupiti? Lp E.

ja sej v Pekarni vrhnika, sam oni nimajo spletne strani :) nevem še, kupla bi si tiste, k pašejo v tiste njihove škatle za torte. Morm stano vprašat :) če ne bom pa pomerila :) Jst jih bom v vsakem primeru kupila jutri. Ko premerim (al pa če se stana javi) se ti odloči.

Pitončica
Že čakam..... E.

Premer tistih, ki jih imave s stano je 29,5 cm in lepo paše v njihove škatle.

jade

Pitončica, jaz jih tudi vzamem, moj kup doma se je že močno zmanjšal. Imam pa iste kot jade in stana.

Loni Makaroni

Ok. Men je čist dovolj če jih dobim 30. Tko da si lahko me tri delimo? Če je vama dovolj?

Pitončica

Zmenjeno - sikat jih pa lahko pridem kar k tebi v službo, sicer ne vem, v katerem M. si locirana, ampak zraven enega delam, zraven drugega sem pa doma.

Loni Makaroni

Zmenjeno. Delam v btc-ju. Ta teden sem vsak dan od 9.00 naprej. Pon. grem po šihtu iskat. U tork sm do 14.00, sreda vsaj do16.00, pa četrtek tudi, v petek, mogoče malo prej končam, okoli 14.00 - 15.00, v soboto pa od 10.00 do 18.00.

Številko ti dam na zasebna sporočila,ti se pa en dan prej najavi, da jih vzamem s seboj.

 

lp

Pitončica
Jaz jih tudi uzamem. 30 bo dobolj. No, kakšen je lahko več Loni.... malo časovne stiske imam ta teden. A bi mi jih lahko ti prinesla na srečanje v soboto? Lepo prosim. Lp E.

Pa seveda, se bova s Pitončico zmenili in prevzamem še tvoj del. Aja, pa spomin mi je tudi začel malo bolj delovati, se te spomnim, ko si bila še ful majhna. Zdaj si gvišno čisto drugačna, ma se itak vidimo v soboto.

 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti