Pozdravljeni!
Vem da je bila ta tema že odprta,vendar ne najdem linka!
Zanimajo me vaše izkušnje s tem napitkom(tabletami)!
lp
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Pozdravljeni!
Vem da je bila ta tema že odprta,vendar ne najdem linka!
Zanimajo me vaše izkušnje s tem napitkom(tabletami)!
lp
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
Torej nadaljujte v že prej odprtih temah.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.