Ima kdo kakšne izkušnje z uživanjem Revite (plus), dobre ali slabe?
Hvala za odgovore.
JAMONI
Ima kdo kakšne izkušnje z uživanjem Revite (plus), dobre ali slabe?
Hvala za odgovore.
JAMONI
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.