Rutar-zamujanje s kuhinjo

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

29. jan 2008 11:22

Jaz osebno nisem imela še nobene izkušnje z Rutarjem. Me vse njihove bleščeče reklame, prostorne hale, ne privabijo. Samo enkrat sem z družinico šla, takole bolj iz radovednosti, malo pogledat. In me ni prepričal. Če kaj potrebujem grem vedno najprej pogledat v Lesnino (Mb), potem pa v Spono in še v nekatere manjše trgovine. Kuhinjo sva z možem kupila v Celju, potem ko sem slišala reklamo na radiu o popustu. Celja drugače sploh ne poznam in še danes ne vem točno, kje je tista trgovina (čisto v centru mesta , sicer) s pohištvom. V glavnem; to se je dogajalo pred 9 leti in kuhinja je danes še ista, kot je bila takrat. Prodajalec je bil strašno učinkovit. V kratkem času nama je zrisal kuhinjo točno po najini skici, brez vsakršnega komentarja, da kaj ne bi bilo možno. Kuhinja je bila nekje srednje cenovni razred, izdelana na Češkem in brez ene same napake. V trgovino sva se peljala samo 1x (ko sva naročala), po 1 mesecu naju je poklical, da je kuhinja v skladišču in vprašal, kdaj jo lahko pripelje. Prav užitek je takole delati z ljudmi. Računam, nekje čez 3 leta, se bova preselila v hišo in kuhinja, verjeli ali ne, gre z mano.
barbay je napisal/a:
Nejko21 z veseljem bi naredila to, ni problema, samo je pa moj predragi rahlo reva, kar se tega tiče. verjetno bi me samo miril ko bi jaz tam nevihto naredila.
To je samo prednost. Pri nas je isto. Ampak z možem delava v stilu: "bad cop and good cop" Jaz se razburim, on pa isto stvar ponovi z mirnim tonom... Je učinkovito, verjemi. Sploh pa, kdo se bo zavzel zate, če ne prav ti sama?

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. jan 2008 11:50

Zakaj pa kar tega linka ne pošljemo enemu inšpektorju....toliko slabih mnenj na kupu pa že dolgo ne... barbay upam da se bo na koncu vse ok uredilo! saš spagon

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

29. jan 2008 12:11

Malce off topic, ampak vseeno.................Midva z možem imava namen v bližnji prihodnosti menjati kuhinjo. Prostorsko sva precej omejena, zato bi bilo verjetno kupljeno kuhinjo prilagoditi. Zanimala sva se že pri mizarju in nama je rekel, da nama tekoči meter izdela za cca 500€ za visoki srednji kvalitetni razred. Sedaj me pa zanima, kaj se mi bolj izplača kupiti tovarniško kuhinjo in dati dodatne dele pohištva izdelati po meri (verjetno kar tovarni, saj je problem verjetno dobiti enak material), ali dati izdelati celotno kuhinjo. Poleg terga me pa zanimajo tudi vaše izkušnje glede kvalitete in cene raznih kuhinj na slovenskem tržišču. Do sedaj mi je jasno, da v Rutarju ne bova kupovala............ katjushka

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

29. jan 2008 12:40

A te kritike veljajo samo za Rutar ali tudi za Dipo, ker drugače se bom premislila. Imava namen it tja v nabavo. darčika

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

29. jan 2008 12:57

Po moje je eno in isto. Vsaj takrat so nama rekli. Imajo celo za ponudit popolnoma enake kuhinje, razlika je samo v ceni. Sicer so pa pod isto streho, pa sodelujejo in se posvetujejo glede risanja. Ja isto s....e. barbay

neznan uporabnik

29. jan 2008 14:21

Toliko je že slabega o Rutarju, pa nas se kar premamijo nizke cene. Ne smemo se vec prepoceni prodajat! Malo (pa res malo!) vec denarja + pa k boljšemu ponudniku (po renomeju) =mirni zivci je moj moto. Rutar je res podn!

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

29. jan 2008 14:33

Darja2 sem kupovala konec leta pohištvo v Dipo. Postelja je bila zadnja, so jo takoj šli razstavit in spravit v skladi9šče. Za omaro je bilo rečeno, da bi jih naj dobili na x datum (bilo je slabe 3 tedne) in da naj po tem datumu pokličem. en dan pred tem datumom so mi javili, da je pohištvo prispelo. Očitno sem imela grozno srečo.(samo jaz sem že ob nakupu spraševala koliko procentov popusta mi bodo odobrili v primeru zamujanja) klavdija

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

29. jan 2008 15:10

Za nabavo pohištva si je treba vzeti čas in pregledati čim večjo ponudbo. Pred časom se je tukaj razpravljalo tudi o kuhinjah Ikea: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4196 Midva z možem bova pravgotovo šla tudi čez mejo pogledat otroške sobe in sedežno za dnevno, pa mogoče še kopalnico... Čeprav se je treba peljat precej daleč, je gotovo, glede na že predebatirano, vredno pogledati malo k sosedom...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti