Sanjske destinacije

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

23. jan 2008 21:32

Afrika, tista "prava", črna, z jeapom ali motorjem po kakih odljudnih krajih in seveda vključno s safarijem. "Bo pa malo za počakat," bi rekla mama Mamka, se mi zdi;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

23. jan 2008 21:35

Sicer mene ne zvlečeš na sever, razen, če je res tapravo poletje takrat, ko sem jaz tam;) Meni ni nikoli vroče in ko so se v tropih vsi domačini potili in puhali od vročine, sem se jaz počutila kot riba v vodi... Skratka vse moje sanjske destinacije se nahajajo tam nekje med 27 stopinj južno in 27 stopinj severno od ekvatorja, pa čim nižja nadmorska višina - oz. morje samo je zaželeno čim bližje;) Veri

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

23. jan 2008 22:22

še enkrat rusija, ne samo moskva in peterburg, čeprav je res lepo. Rim v vsakem letnem času, po novem letu je sploh super, ko je malo manj turistov. Slovenija tudi, v vsakem letnem času. sanjske destinacije pa kambodža, laos, vietnam, nova zelandija-južni otok zaradi izredno lepe narave. Srednja amerika, najbolj mehika in gvatemala..... Bližje pa potovanje po bivši "jugi", to načrtujeva letos, pa morda obale sicilije nama bo uspelo pogledat. Sashika

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

24. jan 2008 8:51

Prehodit svet, z nahrbtnikom in spalko na rami .... (nena-morje, tudi tebi pridem pomagat, samo povej kdaj boš tam) kobra 1

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

24. jan 2008 9:02

hoj! kamor vas že vleče , predvsem POJDITE!!! ne odlašajte in prestavljajte na jutri! jutri včasih ne napoči ! GOSPAKATJA

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

24. jan 2008 9:11

Pa ne pozabite banke ali pošte prej oropat. So že navajeni petkica

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

24. jan 2008 9:19

hoj! poceni poleti so že tako poceni, da ni nobene potrebe koga ropat. na destinaciji pa je variant "nebroj". spanje po b&b, prevažanje z avobusi, prehranjevanje s sendviči. tudi ni potrebno jemat dopusta. kak podaljšan praznik je kar pravšnji. definitivno med najlepšimi izleti je bil naš pardnevni skok v rim med "mrtvaškimi počitnicami". cene več kot dostopne, gužve nobene, vreme prekrasno. 1000x boljše, kot če bi ostali doma ( za skoraj isti denar )!! GOSPAKATJA

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. jan 2008 9:29

gaja 1 je napisal/a:
Irska z avtodomom. gaja 1
Lahko grem s tabo prosim prosim prosim?????? Začetnica

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

24. jan 2008 9:43

Mongolija. ZDA, kjer je prerija. In predvsem malo ljudi. Kanada. Japonska. Velikonočni otok. Polinezija. Grenlandija. Islandija. Srednja Amerika. Amazonske goščave. Sibirija. Približno v tem vrstnem redu. Pa še kaj bi se našlo. Zgleda pa, da bo prva na potovalni listi Avstralija (ki je ni na zgornjem seznamu), ker sem dobila povabilo, da pridem na obisk. Ko bo kaj cvenka, seveda. Ko bodo odplačani krediti. Kozmeja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. jan 2008 9:47

Ah, meni so pa skoraj vse naštete destinacije mamljive.........od poležavanja na plaži do raziskovanja zanimivosti (ne glih s spalko, ampak z nahrbtnikom na rami in spanje v hostlih pa bi že načeloma šlo) samo da je poleg dobra družba...........................verjetno ima to veze s tem, da sem zadnjih 9 let vezana na otroke, in saj veste, če greš z otroci na dopust je to tako, da bi takrat ko prideš domov, rabil še en dopust. katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti