Sanjske destinacije

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

23. jan 2008 17:05

otočje v toplih krajih, avstralija, nova zelandija, maroko, južna amerika, vzhod... v glavnem, drugačne kulture me zelo zanimajo. letos pa črna gora ali pa z avtom do sicilije. tanjaj

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

23. jan 2008 17:21

New York. Sem že bila enkrat, pa se ga ne spomnem več dovolj, tako da bi šla še enkrat. Pa če ničesar drugega ne vidim bom videla New York :) Zelo rada bi šla tud mal po Švedski, Finski, Škotski, Grenlandiji... skratka bolj na sever. Kanarski otoki, Maldivi itd. me ne vlečejo preveč. So preveč turistični že. Od tega bi šla pa vseeno pogledat karibe :) Urša

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

23. jan 2008 18:03

Spagon tebe bi bil pa marsikateri mož vesel,ker bi lahko v miru gledal nogomet.Včasih sem bila jezna,sedaj pa sedim zraven in berem knjigo. balonka

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

23. jan 2008 18:40

Irska z avtodomom. gaja 1

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

23. jan 2008 19:07

Mamamia z ladjo plut čez Atlantik le ni tako zelo sanjsko kot morda misliš. Vse kar se dogaja, se dogaja na ladji in mislim, da se boš dolgočasila., pa čeprav je ladja ogromna in jo ne boš uspela v celoti dat skoz. Jaz bi si na tvojem mestu zbrala kako bolj sanjsko križarjenje. Cene teh potovanj itak padajo. Pa še moje sanjsko potovanje: ogromno časa in za kaki dve leti, morda tudi kak dan več, potepanje okrog Sveta. lp Vesna

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

23. jan 2008 19:09

Islandija, Čile + Velikonočni otoki, lansko leto me je navdušila Norveška, tako da se kmalu vrnem v Skandinavijo.

http://www.windows.ucar.edu/spaceweather/

In kmalu priti na predstavo Severnega sija :) 

barbara9

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

23. jan 2008 19:11

Vem, reca, vem, ampak otroška želja, kaj morem....Šest dni pa ja vzdržim kjer koli in kadarkoli...

Za drugo kržarjenje pa že iščem variante, sem odkrila eno super internetno stran,od morskih križarjenj do rečnih, pa po fjordih...cene tudi niso za dol past. Mamamia

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. jan 2008 20:06

Evo, moje sanjske destinacije ( pogosto obiskane z google earth )

Punta Arenas- Chile, pa zraven Ushuaija-Argentina, Valparaiso-Chile, Manaos-Brazil.

Yelowknife-Kanada in tam severni sij. 

Otok Suworrow v cook Islands ali kaj v francoski polineziji

Transibirska železnica s postanki v Novosibirsk ( pa s kakšno ladjo mal po Obu ),  Krasnojarsk ( pa s kakšno ladjo po Jeniseju ), Irkutsk pa mal po Bajkal. jezeru in Vladivostok.

Murmansk v Rusiji in trije biseri:

Buhara, Samarkand in Isfahan.

A ne, da sem skromen, to da vidim, pol lahka umrem. 

 

ežoj

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

23. jan 2008 20:31

pa da poskusim svoje zelje napisat kar po kontinentih: evropa: sankt petersburg, le crete in sardinija spomladi, barcelona kadarkoli in vedno znova afrika: po puščavi do malija s amerika: aljaska j amerika: ognjena zemlja, galapagos in velikonocni otoki azija: vietnam oceanija: nova zelandija, fiji sanje, sanje, sanje... lp. anja aja saj res: pa izrael, tudi ta kadarkoli in kolikokrat je le možno anja

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

23. jan 2008 21:28

Tudi moja želja, Transibirska železnica. fuksija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti