Počitnice 2008-kampi

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

18. jan 2008 10:28

Super, da se je odprla tale tema! Mene je povezava na Oazo miru čisto prevzela..tudi mi iščemo nekaj za poleti... Ali je ta Draga pred Zadrom ali nižje? Ampak je pa drago! Sem preračunala cene v EUR... Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 18. jan 2008 10:33:50

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jan 2008 10:36

Tortica to je Dalmacija, in sicer za Zadrom. Mislim pa da gre tako po izvozih Zadar, pa zahod ali kako že no potem je Benkovac-tam se gre dol pa maš Biograd, še naprej dol Pakoštane, Draga pa je še naprej iz Pakoštan pa mislim, da ni več kot 4 km! Smo se pa mi en dan iz Pakoštan peljali v Zadar ko je bilo slabo vreme, pa mislim da se nismo več kot uro vozili-toliko malo za predstavo! Začetnica

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

18. jan 2008 10:53

Midva sva bila tudi v Kozarici in bova šla še!!!! Vsaki dan sma šla zjutraj na kratek sprehod do mesta na kavo in v pekarno po kruh, WC so res ČISTI in tudi papir najdeš vedno. Težava je mogoče edino s toplo vodo v času največje gužve za tuširanje.

Sva pa bila eno leto na Malem Lošinju v kampu Čikat - tudi zelo zadovoljna - plaža super, WC čisti, mesto blizu,....

http://www.camps-cres-losinj.com/cikat/hrv/ind

 

 Rebeka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. jan 2008 11:23

Jaz bi rekla edino to, da v Pakoštanih ni nekega močnega nočnega življenja, tako da mora biti družba bolj za akcijo... Začetnica

mandelj  

član od: 6.5.2004

sporočila: 90

18. jan 2008 11:42

Kaj pa kje bližje? Avtokamp Finida med Umagom in Novim gradom. Majhen, prijazen, miren in predvsem blizu. Mi imamo v neposredni bližini vikend in ta kamp spremljam skozi vse faze sezone in tudi izven. Če bi izbiral za lasten dopust bi bil tu. LP

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

18. jan 2008 12:34

Mi smo bili v tej Finidi. Samo ne morem se spomniti kateri kamp je to, ker smo bili v dveh kampih v Umagu. No, če je to tisti blizu hotelov je zelo v redu kamp, tisti drugi, manjši, pa nam ni bil preveč všeč. No zlasti obala nam nikakor ni bila všeč. Upam, da nisem kaj zabrkljala v glavi... Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 18. jan 2008 12:37:08

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

18. jan 2008 13:24

Karmina, o avtokampu Adriatic Primošten sem slišala od prijateljev same pohvale, vendar zna biti v sezoni zelo zaseden oz. so nujne rezervacije. Na Ugljanu je tudi en majhen kamp Mario v Čeprljandi, malce bolj divja varianta - ni urejen "v nulo", ampak zelo simpatičen, gostje kampa so v glavnem vsako leto isti - stalni. Nam je bil zelo všeč, ker prevladuje domačnost, ni pa primeren za zahtevne goste.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

18. jan 2008 13:32

[citat=--andrejka--]Karmina, o avtokampu Adriatic Primošten sem slišala od prijateljev same pohvale, vendar zna biti v sezoni zelo zaseden oz. so nujne rezervacije. Že delam na tem, da rezerviram. V bistvu bomo najeli prikolico. V tem kampu imajo že postavljene prikolice in jih oddajajo v najem. Tudi v Kozarici smo naredili tako, tam imajo tudi mobilne hišice. K

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

18. jan 2008 14:00

vsem ful hvala za te informacije, vidim da vas kr veliko kampira. midva imava letos v mislih kupiti kamp prikolico, nisva še čist prepričana, ker potem bi morala pa čoln prodati. do sedaj smo namreč hodili kampirati s šotorom, pa s čolnom. drugače je meni res ful lepo v Strašku, ampak se mi pa zdi tudi kr drago. Namreč ker hodimo na morje za 3 tedne potem kr neki nanese skupi, pa tudi rada bi šla letos na dopust nekam v mir, ker imava že vsak dan ogromno gužve okoli sebe. mislim, da bova izbrala res tak bolj majhen kamp, tam je ponavadi bolj mirno in tudi lepo urejene imajo. brkn83

brkn83  

član od: 25.9.2005

sporočila: 233

18. jan 2008 14:07

začetnica, tale kamp je pa res ful lep in urejen, zanima me še nekaj, a mogoče ve kdo za kakšen kamp, sam da je mogoče fkk. namreč sem pozabila napisati, da bi nekako raje šli mogoče v fkk, ker tudi v strašku smo hodili na fkk del. brkn83

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti