Kaj paše zraven...

KetyP  

član od: 30.8.2006

sporočila: 123

tema odprta - 17. jan 2008 7:41 | ogledi: 12.059 | odgovori: 28

En lep pozdrav!

Odpiram novo temo, ker se ne spomnim, da bi o podobnem že govorili. Imam sicer zelo konkretno vprašanje, ampak tudi na splošno se pogosto znajdem pred problemom "kombiniranja" različnih jedi.

Rabila bi torej nasvet, kaj "paše" zraven lazanje. V soboto namreč praznujemo rojstni dan mojega dragega, ki si je za večerjo zaželel lazanjo, jaz sem pa zelo skeptična. Ena jed verjetno ne bo zadosti za družbo osmih ljudi, pa tudi okusi so različni. Zato razmišljam, da bi jo ponudila v kombinaciji s še kakšno okusno, preprosto in hitro pripravljeno jedjo oziroma lahko tudi kakšno zanimivo prilogo.

Tu se pa znajdem pred problemom. Ne vem namreč, kaj bi sploh pasalo k lazanji Torej, s predlogi na plano. Bi se rada malo izkazala

Hvala in en lep sončen dan (če ne dejansko, si ga pa naredite)

KetyP

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. jan 2008 8:03

Kaj pa tortilje? Pri nas so še vedno šle v promet. Začetnica

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

17. jan 2008 8:08

Moje mnenje je, da je lazanja samostojna jed, zato poleg ne potrebujes nobene priloge. Lahko impresioniras ze na zacetku s kako lepo pripravljeno (pa ceprav vnaprej) predjedjo. Zame pa bi bila vsekakor dobrodosla kaka dobra solata, (brez katere ne morem pri nobenem obroku, sploh pa ne pri testeninah). Lahko jih pripravis nekaj razlicnih, s katerimi bos zadovoljila vse okuse, pa se v hladilniku pocakajo. Napravi se kako dobro sladico, pa bo za vecerjo, pa ceprav rojstnodnevno, cisto dovolj. slepakura

itak  

član od: 14.10.2007

sporočila: 37

17. jan 2008 8:16

Mi smo zadnjič tudi praznovali. Bilo nas je 6. Imeli smo lazanjo (500g testenin, 60dag mletega mesa in veliko omake) in je bilo čisto dovolj. Nekaj jo je celo ostalo v pekaču. Je zelo nasitna, zato mislim, da zraven ne potrebuješ prilog, razen solate. Mi smo imeli navadno zeleno in grško z rukolo. Na koncu pa še ledena kava s sladoledom, kar je bilo po takem obroku že kar preveč. Ampak za sladico je vedno prostor a ne itak

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. jan 2008 8:17

Zakaj pa ne narediš dveh vrst lazanje? Mesno in zelenjavno, mogoče še lazanjo iz makaronov (seveda v manjših količinah), pa gostje poskušajo in se odločajo, katera jim je bolj všeč.

LP

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jan 2008 8:20

Tortilje pa lazanja na isti mizi gredo skupaj, če delaš npr tematsko večerjo in je tema testo po različnih kontinentih (pa daš potem zraven še malo samose, da še Indijo pokriješ). Drugače je pa zadeva takale: če imaš lazanjo, potem itak že imaš tematiko in tema ti je Italija. Lazanja je lahko predjed, s tem, da narediš manjše količine, tako, da dobi vsak kake 4 cm X 7 cm x 5 cm lazanje. Potem pa od tu naprej kombiniraj bodisi z ribo, bodisi z mesom in naredi kaj simpl, ker italijanska kulinarika ne mara kompliciranja. (če nimša Jamieja, do sobote ga lahko tudi kupiš, ali pa sposodiš v knjižnici) Namesto torte pa korekten sladoled in zraven fragole (jagode). Vendelina jr.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. jan 2008 8:56

Jaz bi zraven le kakšno solato z rukolo ali pa kakršno pač hočeš. Za sladico pa kaj kremastega, tiramisu, kakšno grmado, mousse, tudi sladoled, ja. To je to. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

17. jan 2008 8:58

Jaz bi tudi 2 vrsti lazanje, pa zraven solato, s feta sirom mogoče. Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. jan 2008 9:03

Nekateri mislijo, da je želela prilogo k lazanji, ampak mislim da je hotela še neko drugo jed, za tiste, ki lazanje ne marajo. Vendy saj če pomislim maš prav-morda sem to napisala, ker sem si jih v trenutku poželela, čeprav ni pravi trenutek dneva. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jan 2008 9:16

Začetnica, če ti paše nekaj testa z mesom, ti kar...samo do kosila zdrži, okej? Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

17. jan 2008 9:18

Bom probala, upam, da ne bom podlegla. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti