Hujšanje

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

21. apr 2008 14:52

Pod Herbalife se pa še jaz podpišem. Moj oči je pri 53 letih s tem shujšal 14 kg. In se mu za razliko od drugih diet ful ful pozna na centimetrih. Resnično je zadovoljen, poln energije in ni lačen. Sedaj vzdržuje težo, kar mu že nekaj mesecev lepo uspeva. Jaz sem izgubila s "herbo" 5 kg, se mi je pa ful ful izoblikovala postava (pa nisem manekenka). Sem zelo vesela, da sem našla nekaj, kar mi odgovarja. Nosim 4 številke manjše hlače (trenutno najmanjše ki jih imam v omari), čeprav sem imela svoj čas manj še 4 kilograme manj. Kar mi je pa najpomembneje ... topi se maščoba v telesu. Za razliko od ločevalne diete, kjer sem po treh mesecih imela takoooooo obupne noge in visečo kožo, da sem se resno spraševala ali se mi je splačalo hujšat (takrat sem shujšala z ločevalno 14 kg). No, učinki so seveda večji, če se vsak dan sprehodiš kak kilometerček ali dva. Če želite več informacij, mi lahko pišete na zs. Pa ne tega vzet kot reklamo, prosim. Lp E.

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

21. apr 2008 15:58

Izdelke oz. prehranske dodatke, enakovredne herbalajfu prodajajo tudi v mullerju, samo, da so precej cenejši.

Lijana

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

21. apr 2008 18:15

No brez miganja gotovo ne gre.Saj star pregovor pravi da se brez muje še čevelj ne obuje.Pa veliko uspeha vsem pri hujšanju in seveda važno je tudi vzdrževanje težko pridobljene teže užitek je kose pogledaš v ogledalo in seveda tudi vse okrog sebe obvladuješ z večjo lahko.Samo vse kemične dodatke bi mirno opustil pa veliko uspeha. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

21. apr 2008 18:21

Po mojih izkušjah se ne bi odločil za ločevalno dieto,ker mora telo dobiti vse seveda v zmernih količinah in po zdravi pameti vsi pa tako ne moremo imeti manekensko postavo,ki je pa vprašljivo,če je res lepa.Žal se mlada dekleta spogledujejo le po teh. mark5

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

23. apr 2008 21:38

Pa dober tek pri dietnem sladoledu . mark5

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. apr 2008 7:18

mark5, a ne, da je boljši ta pravi sladoled, seveda v zmernih količinah. Tale "brez cukra" gre meni pošteno na živce. Brez cukra, a z vsemi možnimi drugimi aditivi.

Loni Makaroni

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

24. apr 2008 8:26

Mark5,kakšna pa je tvoja postava? Glede ločevalne diete pa TAKO:mislim da jih obstaja kar nekaj različic.Res je da imaš omejeno prehrano,sama namreč kar pogrešam pohano meso pa pomfri,da ne omenjam kako zelo paše zraven majoneza,ampak se človek privadi.Sedaj jem vsako posebej-brez majoneze-,moje porcije niso majhne,pa vseeno kile koprnijo,seveda pa moraš zraven tudi migati!Glede dietnega sladoleda pa sem se hecala,ko se že pregrešim- se malo ,ampak kvalitetno ! jampina

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

24. apr 2008 17:59

POstavo imam kar zadovoljivo to jedi zmajonezo in ostalimi mastnimi dodatki so tudi pri meni precej na stranskem tiru predvsem maščob in raznih sladkih jedi se izogibam.Rojstni dan seveda ne mine brez torte ki je pa po okusu normalna samo zavedam se da je to potrebno pokurit da se ne začnejo nabirat po nepotrebnem kile.Lažje ,če se zavedaš ,da si naredil prekršek zato pa potem to tudi lažje popraviš. mark5

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

24. apr 2008 20:20

Mark5,blagor enim! Ko bi bila jast takega mišljenja deset let nazaj ,ne bi imela teh "problemov". No saj niso problemi dobesedno,saj pravim :Če že ne morem zbivati let ,bom pa kile,pa bom mogoče zbila še kakšno leto po videzu? jampina

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

24. apr 2008 21:53

LIJANA je napisal/a:

Izdelke oz. prehranske dodatke, enakovredne herbalajfu prodajajo tudi v mullerju, samo, da so precej cenejši.

Lijana
Pod katero znamko pa prodajajo te dodatke? Ali so vključene tudi vlaknine in vitamini? Jaz jem herbalife zdaj že drug mesec, pa mi grejo kilce bolj slabo dol. Pa ne zato, ker bi bil zanič, ampak zato, ker zdržim od ponedeljka do petka, pol pa se mi zdi jedilnik že čist preveč enoličen. Pač nisem dovolj resna in za mojo neresnost bi bilo smiselno poiskat kakšno cenejšo zadevo. lp menci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti