Čiščenje kovinskega filtra na napi

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

13. jan 2008 21:55

Anja, tudi jaz svetujem Meglio razmaščevalec. Prej sem uporabljala Trim, tukaj pa sem zvedela za Meglio in je res bolj učinkovit. Pa-pa. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

14. jan 2008 8:08

Spar nima več Meglia, dobiš ga pa v Tušu. Super čistilo je najboljše v boju z maščobo!!!! kokos

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

14. jan 2008 19:28

To čistilo (la sgrasatore) imajo v Eurosipinu in je bistveno ceneje in je super. Sicer pa jaz kovinski filter čistim tako, da pralni prašek zavrem v vodi in potem v širšo posodo dam filter in nanj zlijem vročo raztopino pralnega praška. Pustim da se nekaj časa namaka in potem samo s krtačko to zdrgnem. To se mi še najbolj obnese. zoja2

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

14. jan 2008 20:05

Ja, danes sem šla iskat ta vaš opevani Meglio. V Sparu ga niso imeli, prav tako ne (v našem) Mercatorju. V naslednjih dneh bom šla pogledat še Tuš in, če ne bom dobila, še v Eurospin - to se moram najprej pozanimati, kaj in kje je! Si ga pa vedno bolj želim, tako da ne bom odnehala.

Imam pa trgovin dovolj za nekaj dni. Dve trgovini v enem dnevu - to je za mene too much. (P.S. zadnjih nekaj mesecev vedno manj rada hodim v trgovine... normalno grem 1x na teden po jogurte, svežo delikateso in kvas).

Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti