Tudi od mene in moje familije vam želim eno uspešno leto, veliko smeha in ljubezni, predvsem pa zdravja v letu 2008. Lepo preživite še ostale praznične dni.
LP Rmeli

Rmeli
Srecno novo leto 2008!
Srečno 2008!
Lijana
Srečen moraš biti, da lahko osrečiš drugega in le če osrečuješ, boš ostal srečen! ( M. Maeterlinck)
Zato SREČNO V LETU 2008 vsem !!!!!!!!!!!!



jana
Srečno tudi z moje strani, veliko uspeha, zdravja in nasvetov v 2008 vam želim!
lili_stef
Tudi jaz želim vsem polno sreče, zdravja, predvsem pa osebnega zadovoljstva v Novem letu 2008.
TANJA L
Srečno naj bo
novo leto,
radostno in brez
težav, četudi kdaj
ga kaj skrbi, naj
od zdravja,
veselja in ljubezni
prekupi!
Srečno 2008 vsem kulinarikom in glavnimu uredniku Jerneju



breskva
| jade je napisal/a: |
Zakaj letos ni bilo božička? http://www.youtube.com/watch?v=vq4CzUgDJoQ
|
A pol ste ga pri vas "suhal"? ![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
