Vsem skupaj srečno in veselo novo leto 2008, od srca želi
----->>> Lanchy![]()
![]()
Vsem skupaj srečno in veselo novo leto 2008, od srca želi
----->>> Lanchy![]()
![]()
Čeprav malo pozno (kar pa je razumljivo za dni, ki so za nami ![]()
), tudi jaz želim vsem članom KulSlo ENGA SREČN'GA PA ZDRAV'GA 2oo8 in polno tistih malenkosti, ki vam polepšujejo dan. ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.