Jaz pa želim vsem veliko zdravja, osebne sreče, lahko tudi več denarja, pa še mnogo kulinaričnih uspehov
tadeja 13
Srecno novo leto 2008!
Koliko vsega lepega je na tem svetu,
če le imamo oči da to opazimo,
srce da to vzljubimo in roko,
da to stisnemo k sebi!
Vsem kulinarikom želim srečno, zdravo in zadovoljno 2008!




limona
Sporočilo je spremenil(a) limona dne 03. jan 2008 15:49:43
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
