Planinski izleti- pohodi v hribe

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

31. dec 2007 16:45

Ja Snežnik je vedno super,sedaj pa še sankanje na Sviščakih. anaeva

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

31. dec 2007 18:15

23.decembra sva še ujela suho vreme na primorskem in odšla na Slavnik iz Hrpelj. Lepa sprehajalna pot, dolga 10 km. Za lep razgled bova morala izlet ponoviti. Priporočam pa Bohor in Lisco pozimi, brez problemov v običajni planinski opremi. A na Snežnik greste tudi sedaj pozimi? Lahko malo opišete pot?

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

31. dec 2007 23:06

Na Snežnik je Ponavadi tudi zimski pohod,je bilo veliko govora o tem,da bi ga ukinili zaradi ekoloških in nevem kvazikakšnih pogojev in točk ter alinej,....Ampak se ne damo. anaeva

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

31. dec 2007 23:53

O, katera tema.... Ja v hribe pa jaz tudi rada grem. Na Božični dan sem bila na Robleku. Štartala sva v Begunjah. Naslednji dan pa na Peči (Tromeja). Jutri pa še ne vem kam me bo peljal. Ratitovec je zelo lepa zimska turca. Pod Blegošem sem pa doma, tako da je brezveze zgubljat besede o najlepšem hribu. Potem so zelo primerne tudi za družino koča na Kališču, Kriška gora, Dobrča(malo težja), Vogar, Velika planina.............Pa še, pa še, pa še,....(tu jih je nekaj Gorenjskih....) Lepo se imejte

kepca  

član od: 6.9.2006

sporočila: 93

1. jan 2008 15:19

Srečno pa zdravo novo leto najprej.Danes sva bila z možem na Blejski koči,sončno ,hladno drugače super,lep dan še naprej. kepca

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

1. jan 2008 15:44

Ravnokar prišla iz Ratitovca. Čudovito, sončno vrenme. Samo na vrhu pa vedno piha.

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

1. jan 2008 15:51

Mi pa ravnokar iz Cerkniškega jezera.Zaledenelo,drsa staro in mlado,super,pa še sončno je. anaeva

posavec  

član od: 23.12.2007

sporočila: 71

1. jan 2008 17:12

Tudi mi smo se ravnokar vrnili iz okoliških hribov Krškega in bila je res enkratna zimska idila. Na vrhu pa smo se slučajno srečale tri družine ( drugače se ne poznamo ) imeli smo s seboj penino in smo še enkrat lepo vsi skupaj nazdravili novemu letu. Da bi bilo še več takih lepih......... lep dan še naprej, posavec

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

1. jan 2008 19:02

posavec, kaj ste bili morda na Sremiču? Tam običajno res lahko srečaš prijetne ljudi.

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

3. jan 2008 12:14

Pozdravljeni, Zelo lepo je sedaj po cesti iti peš ali pa z turnimi smučmi na Mangartsko sedlo (bila pred parimi dnevi), enkratni razgled na sosednje gore Na Gorenjskem koncu,pa so sedaj najbolj oblegani Dobrča, Zelenica, Tromeja in Petelinjek, Kriška gora, Javornik, Ratitovec (odhajam konec tedna pogledat), Blegoš, Kofce, Lubnik, Šmarna gora, hribi nad Jesenicami(sploh za turne smučarje) -Dovška baba, Hraški vrh....... Zelo lepo pa je iti iz Socerba čez Osp na Tinjan in naprej v Škofije (če imaš organiziran prevoz). Sicer pa je hribov veliko in časa premalo, da bi človek lahko več obhodil. Lepe in varne korake v hribih vam želim, mogoče se še kje srečamo s.marinka4

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti