Kaj boste danes počeli?

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

2. jan 2008 20:58

Mi smo šli smučat na Stari vrh-fino,skoraj malo preveč gužve ,proti večeru obisk prijateljev-pa še vedno nismo vsega tatarskega bifteka pojedli.... Otroka sta šla spat,midva pa imava končno malo miru. Jutri pa je nov delovni dan-konec veselega decembra lp tejka77

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

2. jan 2008 21:23

Visage je napisal/a:
Kje pa je toliko snega? Pri nas v Ljubljani ga ni nič..bi bilo lepo, da bi ga kaj napadlo Danes smo bili v kinu, gledali smo komedijo...potem malce jedli pili, jutri pa grejo vsi spet v sluzbo, jaz pa se navajam na life brez sluzbe, ker sem ravno pred novim letom dala odpoved in mi je kr mal bad..ampak saj bo...jutri pa bomo ze kaj.. Visage
Pri nas! Do kolen. Če poklekneš. No, v resnici pa ga imamo nekaj centimetrov. seherezada

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. jan 2008 22:24

Mi še letamo po svetu Danes smo obdelali gorenjsko (delno). Najprej do prijateljev, da so se otročki malo poigrali, pa voščila.... potem na kosilo k tašči in tastu.... potem k sorodnikom na praznovanje rojstnega dne (smo peljali torto s sabo) Jutri smo načeloma doma... no še do mojega strica skočimo in do bratranca. Popoldne k prijateljici pogledat novo stanovanje Ker je delaven dan (no, za nas bo šele 7.1.), bomo malo pospravili stanovanje, pa tudi likalnik me že pogreša

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

2. jan 2008 22:45

hoj! sem še vsa crknjena , a pri nas je bilo sonce, in sva šla z možem na lagodno kavico! GOSPAKATJA

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. jan 2008 5:18

Danes bom seveda šla v službo, oziroma, bolje rečeno, delat. rimljanka

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

3. jan 2008 5:56

Se pridruzujem delu, ki pa ga kar nekako ne pogresam, saj sem bila fraj le 25,26.12 ter 1.1. Pa vseeno se ne pritozujem, ker se mi zdi,da bi po malem sla ze sama sebi na zivce,ce bi bla skoz doma. Po sluzbi pa bom najbrz zvlekla mamo v mesto,saj ze dolgo nisva po zensko pohajkovali :) Tarja83

s.marinka4  

član od: 12.12.2007

sporočila: 121

3. jan 2008 10:03

Mi pa smo 29.12 uživali na Mangartskem sedlu, 1.1 pa na Krvavcu, gužve ravno prav, mrzlo pa kot "satan" . Danes pa v službi urejam stvari iz preteklega leta. lep dan s.marinka4

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

3. jan 2008 10:30

Všeč mi je tale ideja, neke vrste dnevnik vseh kulinarikov.......... Danes se življenje vrača spet v ustaljene tire.....srednji sin je po 9 mesecih spet šel v vrtec, kar je spremljalo nepopisno veselje. Starejši je šel po krajših počitnicah spet v šolo........tako, da z najmlajšim uživava. Popolne me čaka nakupovanje zaradi priprave rojstnodnevne zabave najstarejšega sina, ki je planirana za jutri. katjushka

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. jan 2008 0:09

Pri nas pa kar naprej obiski,tako sem cel dan v kuhinji.Vmes sem skočila še v knjižnjico ,mi je zmanjkalo branja za zvečer v postelji.......no grem brat... lp goga

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

5. jan 2008 12:36

Helou vsem... vceraj smo bili na vecerji v eni od lj. restavracij in smo malo steak-ali..njami,danes pa nimamo nobenih posebnih planov..pop. me pride prijateljica malo sfrizerat, potem pa ze kaj..danes je tako malo cudno vreme..pa vi? Visage

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti