Nujno - črna muca!

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

30. dec 2007 1:00

ne morem verjet, ežoj. A mava iste mačke? petkica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. dec 2007 8:14

Ah, petkica, jaz se sam mal važim ( sem tvoje mačke ujel in poslikal ) ežoj

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

30. dec 2007 10:12

Ja kaj se se niste zmenili? Sy,ne izbiraj prevec,da ne bos ostala brez- crne muce- mislim . Sicer pa ko imas zivalco enkrat doma, se ti priljubijo vse, rumene,tigraste ,crne. Sama sem imela dolgodlako jazbecarko,ko pa je ni bilo vec, sem mislila,da moram imeti ravno take pasme,barve,ipd, pa nisem dolgo zdrzala brez in sem vzela prvo mesanko,ki ni mela doma.In mi ni zal-z mucami je najbrz enako. Pa vso sreco! lucka

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

30. dec 2007 13:02

Živjo vsem, zelo ste prijazni z vsemogočimi nasveti. Bila sem zelo navdušena nad Ežojevimi muci, ampak sem od obdarjenca izvedela, da bi si želel muco, ki bi bila pretežno doma. Prej je imel črnega mačka, ki se je precej potepal in končno ga enkrat ni bilo nazaj. To pa zna biti boleče, če si na mačkona zelo navezan. Zato bi si želel muco, ki bi se držala bolj doma. Hvala za vse informacije, LP, Sy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

30. dec 2007 13:06

Mački in mačke so živali, s svojo voljo, osebnostjo, rade se gibljejo, imajo prirojen instinkt za lov,..........Niso robotki po volji lastnika.

Po moje bo najbolj ustrezala nejgovim kriterijem ena taka lepa,

 plišasta živalca. Pa še malo poje.

 

.

rimljanka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

30. dec 2007 13:13

Kako poje Jani Kovačič: " Moja punca ima črno muco...."

Mačja legla so spomladi april - maj, pa jeseni september - oktober. Naša razbojnika sta bila oktoberski in majski ( slednji je star 14 let). Kastarcija povzroči mirnejši značaj, manj potepanja in daljše življenje.

Mački imajo svoj značaj, so osebnosti, ki jih treba spoštovati. Naša žametna šapica je zelo zgovorna in spada v pasmo slovenska bojna mačka.

 

Žal se vnaprej ne da predvideti, kak značaj bo mačka imela, čeprav se nekatere lastnosti dedujejo ( naš ima karakter po očetu!).

Kaj pa voščinica, notri kupon za dobavo črne mačke. Potem pa v akcijo, ko bo legel kolikor hočeš.

Prvo breznanje pa je že januarja, če je le dovolj toplo.

F r i n a

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

30. dec 2007 13:28

Pri nas smo imeli že dosti mačk in mačkonov in vsi so slabo končali, ker so se potepali (ko je čas ženitbe). Sedaj imamo že tri leta mačkona, ki sem ga peljala ob starosti 6 mesecev kastrirat (s težkim srcem) in se sedaj drži doma. Ima sicer svoj teritorij (cca 200 m okrog hiše), kjer lovi vse mogoče kar se premika in je manjše od njega. Drugače je pa carton, ki največ časa prespi.

Sy, upam, da boš kmalu našla črnuhca, ki bo primeren za tvojega obdarovanca.  

emily

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. dec 2007 14:00

Imam jaz tudi mačkona, evo tist pri delu je moj, ( slikano včeraj ):

 

ežoj

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

30. dec 2007 15:32

krasno,spomnila sem se mačk na Preventu,en del firme so preselili na tuje(Bosna)halo zaprli ,ostalo je še nekaj črnih mačkonov3-4,žal mi je ko je zunaj mraz,upam da so našli zaklon in hrano!!Bile so potepuške ,vse črne,čudovita bitja,!!Če si kje v bližini ..... senka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

31. dec 2007 7:26

wwwpodarimo .si.mačk kolikor hočeš iz različnih delov naše kure anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti