Damijan v sobotnem popoldnevu

ITA RINA  

član od: 21.1.2008

sporočila: 105

7. feb 2009 19:26

Jaz tudi rada gledam Damjana potem pa si prepišem recepte z interneta.Danes pa sem pozabila ali je blitvine tulce,preden jih je dal v pečico s čim prelil ali ne.Prosim,mi katera lahko pomaga. ITA RINA

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. feb 2009 19:34

Ita rina, saj si boš lahko pogledala oddajo še enkrat tukaj http://www.rtvslo.si/sobotnopopoldne/z_damijanom , jutri bo že sigurno gor. Današnje v živo nisem gledala, glede na recept za blitvine tulce bi pa rekla, da je tale omaka preliv, ki si ga nisi zapomnila : Za omako: 2 dl tekočega jogurta 50 g lešnikov 80 g ribanega sira mamaF - Mojca

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

7. feb 2009 19:50

To omako je dal na koncu. kolikor se spomnim, je na blitvine rolce dal samo dušen por in vse skupaj zapekel.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. feb 2009 19:50

enkrat do zdej sm ga ujela.. pač tko.. nč takega da bi mogla gledat na uro kdaj bo na sporedu naslednjič ;) bannanna_v_slo ;)

ITA RINA  

član od: 21.1.2008

sporočila: 105

7. feb 2009 20:03

Aja por je dal gor.Omako je dal na koncu na krožnik.Hvala za pomoč. ITA RINA

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

7. feb 2009 20:24

Bannanna,saj te nihče ne sili,da moraš.Meni ga je pa fajn gledat,veliko poučnega. renata69 http://renata69.moj-album.com/

kozamurnik

sporočila: 2311

8. feb 2009 6:11

Ja,renate69, se strinjam-mislim da je to tudi namen oddaje. Pa tudi gostja Alenka Godec je zelo prijetna gospa (s ki svojim pristnim nasmehom dokazuje , da je nekdo lahko lep brez ortodonta,ker zna biti taka,kot je.) Blitvine tulce bom pa danes naredila. kozamurnik

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

8. feb 2009 8:03

jaz tudi rada pogledam kaj bo Damjan skuhal, če le utegnem. In pol ko nardim kej novega za kosilo, naš šestletnik vedno vpraša: kaj to je po receptu od Damjana? Meni je glavno pri takih TV kuharjih, da so recepti zame zanimivi, pa da je kuhar simpatičen. In to zadnje Damjan za nas si. Zato te radi gledamo. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

8. feb 2009 9:19

kozamurnik je napisal/a:
Ja,renate69, se strinjam-mislim da je to tudi namen oddaje. Pa tudi gostja Alenka Godec je zelo prijetna gospa (s ki svojim pristnim nasmehom dokazuje , da je nekdo lahko lep brez ortodonta,ker zna biti taka,kot je.) Blitvine tulce bom pa danes naredila. kozamurnik

Ko smo ravno pri Alenki: sem bil v četrtek na njenem koncertu, vam povem, da se iz desete vrste ni videlo njenih zob.... Slišalo pa....Noro energije, pomoje je ženska res zadovoljna sama s sabo! Bila je odlična!

strippy

pšeničnik  

član od: 11.9.2007

sporočila: 61

8. feb 2009 12:00

Lepa, zanimiva in precej ogledana oddaja za popestritev sobote. Sploh, če je zunaj turobno vreme. Paša za oči in zaradi primorščine tudi za uho, dokler....... se ne oglasi tisti b e b a v i glas (verjetno "pogruntavščina" TV Slovenija, ker na drugih podobnih oddajah tega ni slišati), ki pove nam "bedakom", kaj smo gledali. Brez daljinca se ne lotim ogleda. V zadnji oddaji sem zasledil izraz tulci. Tudi prav, vendar mi nekako ne sede. Do sedaj še nisem slišal za blitvine, goveje, mogoče puranje, zeljne itd. tulce. Za zvitke pa prav gotovo. Mislim, da tudi Damjan ne uporablja v svoji kuhariji tulce. Razen, kot modelčke. Je čas kosila, zato vsem na kulinariki želim dober tek. pšeničnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti