Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

javr  

član od: 11.10.2011

sporočila: 95

16. nov 2013 20:57

iskanje gre vse po istem kopitu. Za zgornji primer:

- greš na www.google.com

- vtipkaš  mesni zavitek site:.kulinarika.net

 

 

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. nov 2013 16:16

a ves da ti niti v google ni treba it - kar na kulinariki lahko vpises mesni zavitek v iskalnik in klines na lupo. Pa se po posameznih sestavinah itd... lahko isces. Ce poznas pravo ime recepta ni problema, pa je, ko ves kako jed izgleda, imena pa ne. Pod imenom mesni zavitek dobis v glavnem recepte iz mletega mesa

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. nov 2013 17:47

Javr, ni tako enostavno. Ko vtipkaš, kar ti predlagaš, dobiš en kup mesnih štrudlov, takih in drugačnih, jaz pa ne iščem tega. 

Iskala sem recept za braciolo, ker jo naredim občačsno, je odlična in bi objavila  recept na KulSLo. Iskala sem tudi tele telečje ptičke, pa jih nisem našla. Ne ljubi se mi objavljat receptov, ki so mogoče že v bazi.

 

Še nekaj: Danes mi je spet prišlo na misel, da bi imeli en trivia forum. Gledam dekorativne izdelke ter čestitke za božič, ki jih delajo članice in vidim, da so angelčki vsi v modrem. Modra barva je namreč barva za hanukkah (židovki praznik luči in židje, kolikor mi je znano ne verjamejo v angelčke). Čeprav sem religiozno neopredeljena  mi tale kombinacija (modra in angelčki) ne gre prav nič skupaj. Seveda, je vse tudi stvar okusa, ampak če se gre kdo tradicijo, potem naj le bo taka bolj prava.

Sicer pa, lepe praznike vsem , tudi tistim, ki vam je praznovanje (česarkoli) samo dober razlog, da spravite dobro družbo za domačo mizo in pripravite "killer" večerjo.  

Vanja

katjicaa123  

član od: 25.11.2013

sporočila: 3

25. nov 2013 20:31

Spoštovani.!
Prosim, če mi pomagate poiskati temo, ko je bilo govora o stoških živil na družino po različnih državah sveta.
Najlepša hvala in LP!



katjicaa123

Sporočilo je spremenil(a) katjicaa123 dne 25.nov 2013 20:32

katjicaa123  

član od: 25.11.2013

sporočila: 3

26. nov 2013 14:39

Najlepša hvala obema! :)

katjicaa123

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

30. nov 2013 7:20

Pozdravljeni!

 

Že vso jutro iščem temo o izdelavi adventnih venčkov. Spomnim se prekrasnih slikic nekaterih uporabnic, sedaj pa tega nikakor ne najdem.

Hvala za pomoč.

ursula-ce

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

1. dec 2013 10:54

Vilma s,tista,ki je v forumu SOS,omenjala drva za stareiso gospo,prosim pisi mi na ZS.Prodim pa tudi,ce kaksen ve tocno kako se njeno ime tocno napise,da jo dobim v iskalniku.Hvala

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti