Knjižni sejem

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. nov 2007 10:38

V italijanščini. Ravno včeraj sem videla, da bo ena od založb izdala knjigo o čokoladi, zraven so imeli pa italijanski izvirnik (?). Knjiga stane v Italiji 22 €, pri nas bo pa veeeliko več. Jelenckova Sporočilo je spremenil(a) Jelenckova dne 30. nov 2007 10:42:36

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. nov 2007 18:13

Kuharske knjige se zelo splača kupovati v Avstriji (če za silo obvladate nemščino) in sicer jaz jih vedno kupim v intersparu. Nekatere imajo v aciji. Sem tako pred kakim letom kupila dr. oetkerjevo pecivo za smešnih 7€, ko je pa pri nas izšla pri svetu knjige, je bila pa cena kar konkretno višja, se mi zdi.

LP

cervus

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. nov 2007 18:29

Ja, se strinjam. Zadnjič sem v Pagro diskontu v Gradzu kupila knjigo A4 format, trda vezava o mafinih, ima kar dosti strani, za 8€, potem pa še eno manjšo, debelejšo o pečenju (pecivo, zelenjava, meso,..) za 5€. Mislim, bil bi greh, če ne bi kupila. Toliko nemško pa že obvladam, da bom znala kaj skuhati. Jelenckova

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2007 13:26

Vsako leto gremo, obvezno! Letos sicer nisem kupila kuharskih knjig (čudo), sem se zadržala, ker jih nimam več kam dat... Sem pa kupila dve knjigici tamali, hehe, pa eno njenemu očiju:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti