Sesalec?

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

tema odprta - 26. nov 2007 12:53 | ogledi: 2.028 | odgovori: 17

Živjo!

Pred časom je tekla debata o sesalcih in lepo prosim pluskote, da mi prilepite link!

V naprej hvala!

tigris

tigris  

član od: 9.5.2007

sporočila: 261

26. nov 2007 13:32

Še kakšen link bi prosila ali pa če rajši kar vprašam kaj me muči -- Kupujem sesalec, za suho sesanje in dilema je le ali z vrečko ali brez. Bolj se nagibam k sesalcu z vrečko, vendar sem vidla, da so kar drage (ena 5 - 7 E), to pa se z leti nabere enih eurov... tigris

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

26. nov 2007 14:12

http://kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5231 Potem pa upam, da boš tule dobila odgovor na svoje vprašanje. Iz mojih izkušenj ti povem, jaz uporabljam sesalnik na vrečke (smrdi po prahu, ko sesam) in bi ga rade volje zamenjala z onim H2O iz tv reklame. Ob prvi priliki se bom verjetno odločila za ta nakup. LP; Maja evamaja

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

26. nov 2007 14:17

tigris če ti smem samo dati en nasvet : kupi raje vodnega,se pravi takega z vodnim filtrom.Lahko samo za suho sesanje ali pa za mokro/suho.Pri obeh gre vsa umazanija v posodo z vodo,katero potem ko je umazana,enostavno zliješ stran. Tako kot si napisala,vrečke za sesalce so drage in zraven tega gre pri takšnih sesalcih ogromno prahu nazaj v zrak.Pri drugih brez vrečke se pa zelo hitro zamaši tisti "hepa" filter,ki ga je treba karnaprej čistiti.Že ob misli na čiščenje in praznjenje vrečk mi gredo kar dlake pokonci (sem alergik).Glede na to,da sem imela že obe vrsti sesalcev (z in brez vrečke),se nebi nikoli več odločila za nobenega drugega,kot vodnega. Že kar nekaj časa imam sesalec H2O in ga res ne zamenjam. No,ampak kot pravim,take so moje izkušnje. Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 26. nov 2007 14:21:34

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

26. nov 2007 14:31

E to je to draga Kristina se podpišem pod tole. Tigris kupi raje VODNEGA evamaja

gerna  

član od: 26.11.2007

sporočila: 228

26. nov 2007 19:36

Ko ravno omenjate sesalec H2O bi še jaz nekaj vprašala. In sicer prosim za čimveč informacij in izkušenj o tem sesalcu. Namreč že nekaj časa me muči želja, da bi si ga kupila, pa se kar ne morem odločiti za ta korak. Ker ne poznam nikogar v okolici, ki bi ga že imel in bi mi znal o njem povedati kaj več prosim za pomoč !!! gerna gerna

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

26. nov 2007 23:04

Hehe,moja prva tema na kulinariki Kristina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. nov 2007 0:04

Jaz imam pa veliko raje sesalec na vrečke. Nič se ne kadi, kot pravite (ne vem od kod naj bi se ...) vodnega ima pa tašča in dokler nismo imeli svojega, sem si sposojala tistega. Minila me je vsakršnja volja do sesanja, ko sem se spomnila, da bom morala sesalec po uporabi prati ... Atina

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

27. nov 2007 6:42

Saj ne, da se kadi iz sesalnika na vrečke, piha tako iz njega, da se ves prah dviguje. Zato bi tudi jaz svojega navadnega pomočnika zamenjala za vodnega. Pa pri navadnem me zelo moti, da zelo hitro začne iz vrečke smrdeti po prahu. gaja 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti