Novost: dodatne zvezdice!!!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. avg 2002 9:39

Ja, hvala. Malo preveč je pisanja, tudi vi potrebujete preveč časa, da to preberete. Ampak rad obveščam o tem, kar delam. Najprej sem mislil, da bi bil nadstandardni paket skrit do 2. novembra, potem sem si rekel: "Pa zakaj?" Naj obiskovalci že sproti "uživajo". Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. avg 2002 8:43

Samo eno vprašanje, ali prav gledam. Po novem nas zvezdice v forumu res prestavijo na pravo podstran in še na pravo sporočilo. Vendar po novem ne vidim več zvezdice pri vsakem novem sporočilu v odprtem forumu. Kar pomeni, da se malo prestaviš gor in dol, pa se nova in stara zliijejo, izgledajo enako. Ali se prav spomnim, da so prej zvezdice ostale pri vsakem novem sporočilu - enako kot pri mnenjih k receptom? Ali pa to danes ne deluje samo pri meni? Lp, Mimi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2002 9:27

Zvezdice bi morale biti pri VSEH novih sporočilih, vreči pa bi vas moralo na PRVO novo, torej tisto najbolj zgornje. Da vidim, če deluje... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2002 9:28

Deluje, zdaj imam dve zvezdici, eno na tvoj mail, eno na svoj odgovor. Ste mislili utripajoče ali stalne zvezdice? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. avg 2002 9:29

Vidim, da tudi pri meni sedaj deluje. Prej nisem videla nobene, ne utripajoče ne stalne. Sedaj je OK. Hvala. LP, Mimi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2002 9:38

Mi lahko prosim malo natančneje opišeš, kako se je to zgodilo. Ker če je nisi videla, je ni bilo. Pomeni, da je hrošč (spet) v kodi Se morda prijavljaš ali odjavljaš? Pa se je to zgodilo tik po prijavi? Ali kaj drugega? Če mi lahko bolj natančno opišeš, kdaj se je to zgodilo, bom lažje popravil napako. Ker očitno je napaka notri... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. avg 2002 10:20

Ko sem se zjutraj prijavila, sem na portalu videla utripajoče zvezdice, v forumu nobene. Potem sem ti pisala. Moram priznati, da nisem pričakovala tako hitrega odgovora, zato sploh nisem gledala. Medtem sem na računalniku delala druge stvari, vendar se nisem odjavila. Potem sem zopet malo brala forum, na koncu sem se odločila, da sem prebrala vse in na portalu kliknila brisanje stalnih zvezdic (četudi jih nisem videla, vendar za vsak slučaj). Pri receptih in mnenjih so tudi na portalu izginile vse zvezdice, na portulu pa so pri nekaterih sporočilih foruma še ostale utripajoče. Firbec babji je seveda pogledal, tako sem sploh prišla do tvojega odgovora. Videla sem, da so ostale utripajoče zvezdice pri tistih sporočilih, ki jih še nisem pogledala, ker so prišla kasneje. Brisanje stalnih zvezdic pa na to tako ne vpliva, ali ne? In takrat sem tudi opazila, da v forumu (ponovno) vidim utripajoče zvezdice pri vsakem sporočilu. Mislila sem, da si ti kaj storil. Tako, nisem se odjavljala, pravzaprav sem že od jutra stalno prijavljena. Vmes sem samo enkrat resetirala stalne zvezdice. Veliko uspeha, če je res hrošč. Lp, Mimi P.s.: Pravkar sem opazila, da ko sedaj zavrtim zaslon navzgor na sporočila foruma, ne vidim več nobene zvezdice pri nobenem sporočilu. Vendar prisežem, da sem jih videla, preden sem začela pisati odgovor. Ali se mogoče skrijejo, če si v tem oknu za odgovor? Bom videla, če se bodo prikazale, ko bom sporočilo odposlala.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. avg 2002 10:32

Hvala za izčrpno poročilo... Ne, zvezdice se ne morejo izbrisati, ko pišete odgovor, ker se stran ne osveži takrat! Ha, kot kaže, ne deluje, če si se prijavil v KulSlo zjutraj, jaz sem tako ves čas prijavljen... Ali se zjutraj prijaviš (uporabniško ime in geslo), ali si ves čas prijavljena? Če se vsako jutro prijavljaš, potem očitno narobe naredi, ko se prijaviš... Ja, imaš tudi prav... Brisanje poteka le za stalne zvezdice, utripajoče ne moreš zbrisati, te pomenijo, kaj je novega od zadnjega obiska. Ko bo Bojan z dopusta in narisal zvezdico drugačne barve, bo bolje. Tako pa je ena barva za obe in ni najboljše vidno, kaj je kaj... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. avg 2002 14:58

Sedaj sem ponovno odprla KulSlo. Utripajoče zvezdice zopet lepo utripajo na portalu in znotraj foruma. Po nasvetih, ki sem jih pobrala na forumu, se ne prijavljam in odjavljam - prej sem se nerodno izrazila. Računalnik je tako ali tako samo moj, z uporabniškim imenom in geslom sem se prijavila samo prvič (in doslej samo enkrat). Res pa je, da sem na tak način stalno prijavljena na računalniku v službi in na računalniku doma. Mogoče je kaj s tem v zvezi. Do računalnika doma v tem času nisem dostopala, seveda tudi nikoli nisem imela prižganih obeh računalnikov hkrati. Doslej mi je to lepo teklo, saj so bile zvezdice res vezane na uporabniško ime in ne na kišto. No, ta trenutek deluje vse ok. Večkrat komu rečem, da mora tudi računalništvo imeti in obdržati svoje skrivnosti... Lp, Mimi P.s.Pred gumbom Odpošljite škilim navzgor, ali so te moje fantomske zvezdice še pridne. Še so tukaj, samo utripajo nič več. Animacija je šla po gobe. Če sem prav opazila, se je to zgodilo po tistem, ko sem odprla seznam smeškotov ali predogled.

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

8. avg 2002 15:03

Jernej, prav nerodno mi je. Sporočilo sem odposlala, zvezdic pa ni v forumu nikjer več. Ne mežikajočih ne statičnih. Ali se to dogaja samo meni? Če je pri drugih ok, kar pusti, res mi je nerodno. Lp, Mimi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti