Novost: dodatne zvezdice!!!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 5. avg 2002 0:41 | ogledi: 3.310 | odgovori: 28

Na Kulinarični Sloveniji sem danes zaključil z novostjo: Brisalcem zvezdic.

Vsi poznate utripajoče zvezdice, ki označujejo, kaj je novega od vašega zadnjega obiska. Žal se zbrišejo, ko naslednjič obiščete stran ali pa vam poteče seja (neaktivnost na strani daljša od pet minut).

Rešitev je vklop dodatnih zvezdic iz NASTAVITEV Moje KulSlo. Ko boste izbrali dodatne zvezdice, boste na portalu videli datum, kdaj ste jih vključili.

Poleg utripajočih zvezdic boste tako imeli še zvezdice, ki ne utripajo in se NE BRIŠEJO same. Pobrisati jih morate sami tako, da kliknete na BRISALEC, ki se nahaja na vrhu portala (seveda le, če imate vključene dodatne zvezdice).

Tako vas spremljajo dvojne zvezdice, animirane nakazujejo na zadnje novosti, neutripajoče pa vse kar se je dogajalo od vašega zadnjega reseta zvezdic.

Na ta način hitri skoki na KulSlo ne uničijo vseh novosti, samo naredijo jih, da niso več animirane.

Ne vem, kako bi bolj enostavno povedal, dajte preizkusiti in bo takoj jasno...

Poleg tega sem označevanje z zvezdicami naredil še na nekaterih straneh, kjer jih ni bilo:

1. Z zvezdicami so sedaj označena tudi obvestila gostincev.

2. Zvezdice so tudi na vseh ocenah lokalov, vseh komentarjih k receptom.

Mimogrede, popravil sem tudi OCENE LOKALOV, zdi se mi, da niso delale več tednov, pa me nihče ni opozoril, aghhhh....

Zdaj grem pa počasi na zaslužen počitek...

Komentirajte prosim novosti! In se med drugim "naslajajte" nad Bojanovo lično beležko

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

HALI  

član od: 3.9.2001

sporočila: 112

5. avg 2002 8:13

Uauu, beležka je super, tole z zvezdicami in trenutnimi obiskovalci pa še bolj. Na KULSLO je res vsak dan kaj novega. LP,Hali

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

5. avg 2002 11:39

Kaj naj rečem .. ni besed ... tolko lepih novosti, da je ze tezko slediti :o))) HVALA in lep pozdrav, Pika Pika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. avg 2002 11:50

Zdaj so dupustniški dni in imam nekaj časa, da naredim, kar sem načrtoval Ali vse vsem deluje? Največji problem nastopi, če ne dela tistim, ki niso prijavljeni... Največ testiram tako, da sem prijavljen in zadnjič tudi portala in izpisalo, če nisi bil prijavljen... Če tole bere kdo, ki ni prijavljen v KulSlo in mu kaj ne deluje, naj mi piše na mailto:info@kulinarika.net (ker v forumu neprijavljeni ne morejo pisati!) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

5. avg 2002 13:23

Meni prikaže samo zadnji odgovor v temi. Če je v temi samo vprašanje (samo en prispevek), potem dobim pa prazno polje (brez teksta, avtorja ?). LPP

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. avg 2002 14:05

Simuliral sem vašo prijavo in mi vse deluje b.p. Prikazani so vsi odgovori, avtor, tema itd... Gre morda za eno konretno temo? Če je tako, za katero? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1691

5. avg 2002 14:30

Pri temi breskov kompot, napisane od Hali ni nobenega mnenja, vprašanja..., kar naj bi po mojem mnenju moralo biti, če dotična oseba potrebuje odgovor... LP Saša

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. avg 2002 14:51

Ja, vidim, toda to ni tehnična napaka! To je pismo od Hali... Mene v tej temi predvsem zanimajo tehnične pomanjkljivosti in napake, ne vsebine posameznih tem Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. avg 2002 10:40

Ubil sem še nekaj hroščev v forumu... Ne bom niti razlagal, kdaj so se pojavili. Verjetno jih niste niti opazili. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

6. avg 2002 12:17

Ne vem sploh če tole moje pisanje še kdo bere... Kakorkoli, novost na KulSlo je danes tudi ta, da so zvezdice v forumu še bolj pametne kot so bile prej, pamet jim kar skozi rep že gleda... Če boste opazili... Tam kjer imate zvezdico, ne samo da vas vrže na pravo podstran (kjer so nova sporočila v temi), ampak celo na pravo mesto, da se ni potrebe premikati več dol in gledati, kjer je zvezdica... Hope you like it... PS - Ja, skačete pa iz linkov vedno na ta animirane zvezdice, torej kaj je novo od zadnjega obiska. Če so v temi tudi neanimirane, se morate pa sami pomakniti gor ali na prejšnjo stran. Animirane imajo prednost in iz njih se tvori link, če pa animiranih ni, potem pa pridejo v veljavo one druge... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

simonka  

član od: 29.11.2001

sporočila: 52

7. avg 2002 7:34

Jaz berem tvoje pisanje in moram te pohvaliti za vse novosti, ki so ugledale beli dan. Verjamem, da je za vse to potrebno veliko truda, volje in seveda časa. Užitek je obiskovati stran, ki živi, kjer se dogaja in kjer se trudijo, da smo obiskovalci zadovoljni. Da ne dolgovezim, le tako naprej!! In seveda hvala. Ej, ampak tele zvezdice so pa od hudiča!! Simona

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti