Perfect štedilniki - kvaliteta?

sms  

član od: 12.11.2007

sporočila: 1

tema odprta - 12. nov 2007 10:50 | ogledi: 1.983 | odgovori: 2

Pozdravljeni,

Podajam se v nakup novega plinskega štedilnika - 4*plin ali 3*plin in 1* elektrika. Dosedaj sem vedno "operiral" z Gorenjevimi aparati. Na spletu sem zasledil proizvajalca Perfect. A imate doma kakšen štedilnik tega proizvajalca? So dobri? Kako je s servisi?

Plača je namreč majhna, kuhamo radi in štedilnik mora biti čimcenejši

Hvala vam za vse informacije

Simon

mimoza5  

član od: 14.5.2007

sporočila: 74

12. nov 2007 13:08

Simon, jaz prisegam na Gorenje, čeprav so malo dražji. Ta znamka ni znana, pa tudi vprašanje je, kako potem s servisem oz. rezervnimi deli. Tudi na to morate misliti. Gorenje pa je znano tudi po kvaliteti, če že moraš, potem izbiraj med znanimi Bosh, Philips, ki imajo pri nas na voljo rezervne dele. Tak bi bil moj nasvet. Tisto nekaj denarja, ki ga daš več, da kupiš Gorenje, se ti potem obrestuje. mimoza5

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

12. nov 2007 14:48

Mimoza5.Se popolnoma strinjam s tabo.Boljše da še da kak evro poleg,in kupi Gorenje.Ima le zagotovljen servis in rezervne dele.Čeprav si mu predlagala tud BOSCH IN PHILIPS.Kar so tud priznane znamke in tud za dele ni problem. Simon!Le pravilno se odloči in pozanimaj,preden kupiš štedilnik.Pol je prepozn k imaš aparat enkrat doma in ga plačaš. lp miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti