Dekoracija iz sladkorja pri goljatu

Če bo to v decembru, kar predvidevam da bo, glede na zasedenost novembra, bi šla jaz tudi, če vas ni že preveč. Nena

Evo, punce, novice iz prve roke. Tečaja bosta dva, na vsakega pride maksimalno 6 ljudi, termina sta pa naslednja: 17. in 18.12. (ponedeljek in torek). Prosim, da se prijavite kar tu na forum. In sicer imajo prednost sledeče osebe, ki so za tečaj sploh prosile. Kopiram s prvega posta: veri, Lidka, majamarko, stana.r, jade, mamamia, jagodas, sarabande, moja malenkost, barbara9, lisički ne vem, če bo zneslo, ker ni sobota, pa potem še elaphus. Za ežoja pa ne vem, a je resno mislil ali ne. On je glede na št. 12 že prva rezerva. Tečaj bo kot običajno - ob petih in na istem mestu.

Za dneve pa velja politika - kdor prvi pride, prvi melje. Pa če tiste/i, ki ste bili zainteresirani, ne morete, prosim, da to tukaj napišete, da bo lahko šel kdo drug.

 Se pravi 6 za 17.12. in 6 za 18.12.  Moja malenkost se prijavlja za 18.12. Pa ne mi pošiljati zs, ker v teh dnevih ne visim ravno pogosto tu. Sem med nočnimi ptiči in nimam dostopa do neta.

 

Loni Makaroni 18.12.

itd itd

Loni Makaroni
Aja, potem bom jaz mojstru sporočila točne prijave, tako da ni treba njega klicati. Je pa rekel, da se morava s Katko Lopatko pohvaliti, ker sva danes tako pridno mešali rižote. Loni Makaroni

Svečano priglašam in prijavljam mene in stano.r za 18.12, Loni ne boš se naju rešila...

 

jade
Aja, ežoj, črnolaska ne gre, samo dve bjondi................................. stana
A res stana? A ju jaz poznam? jade
Kjeee paaaaaaaaaaa   stana
Jaz bi tud šla,če je še kaj prostora! val
Val, si na čakalni listi. Loni Makaroni
Evo, 3 mesta za 18.12. so že oddana. Zdaj rem pa v službo. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti